У Шепетівській РДА нагадують про закінчення терміну подання документів на субсидію

У Шепетівській РДА нагадують про закінчення терміну подання документів на субсидію

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою уточнено порядок призначення житлових субсидій. Відтак, Шепетівська районна державна адміністрація на своїй сторінці у фейсбуці нагадує, що заяву та декларацію з травня 2021 року по 30 вересня 2021 р. можна подати особисто (або через уповноважену особу), надіслати листом або направити в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики .

Під час призначення житлових субсидій:

 • не будуть враховуватися отримані доходи від депозитів;
 • не впливатиме на право отримувати субсидію наявність коштів на депозитному рахунку до 100 тис. грн;
 • не буде враховуватися інше житло, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності, розташованого у сільській місцевості.

На наступний термін житлова субсидія буде призначатися з травня 2021 року по квітень 2022 року лише в готівковій формі.

Домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020/2021 років, призначення субсидії з травня 2021 року буде проводитися без звернення громадян, крім домогосподарств, яким субсидія:

 • надавалась у безготівковій формі;
 • була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень, внутрішньо переміщені особи, індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію);
 • була призначена без урахування осіб, які не проживають за місцем реєстрації.

Заяви на новий термін будуть прийматися протягом травня-вересня 2021 року.

Рішення про призначення житлових субсидій без звернення громадян буде прийматися на підставі інформації Міністерства фінансів України за результатами проведеної верифікації даних одержувачів даного виду державної підтримки.

До уваги домогосподарств, які отримували житлову субсидію у безготівковій формі

Залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня 2021 року, будуть виплачуватися АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2021 року припинять обліковуватись АТ «Ощадбанк» та будуть повернуті на рахунок Мінсоцполітики.

Таким чином, особи, у яких є залишки коштів житлової субсидії, яка надавалась у безготівковій формі, повинні звернутись до АТ «Ощадбанк» для перерахування та отримання даних коштів на відкриті поточні рахунки.

Громадяни несуть персональну відповідальність за подані ними (уповноваженими особами) відомості про доходи, майно, що може вплинути на встановлення права або визначення розміру житлової субсидії.

Отримувачі субсидії зобов’язані протягом 30 днів повідомляти про зміни у складі зареєстрованих осіб, зміну сімейного стану, купівлю на суму, що перевищує 50 тисяч гривень тощо.

Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 із змінами та доповненнями, передбачено, що громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання. Тобто, у разі укладання нового договору щодо надання житлово-комунальних послуг подаються нові заява та декларація.

Варто зазначити, що заяву та декларацію з травня 2021 року по 30 вересня 2021 р. можна подати особисто (або через уповноважену особу), надіслати листом або направити в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики.

Отримати консультації можна за телефонами контактних ліній у відділах управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації:

 • Шепетівський район: (03840) 4-26-38
 • м. Славута: (03842) 7-23-38
 • м. Ізяслав: (03852) 4-29-01
 • м. Полонне: (03843) 2-08-05
 • м. Білогір’я: (03841) 2-20-22

Адреса управління:

 • вул. Героїв Небесної Сотні, 47, м. Шепетівка, 30400
 • тел./факс 4-26-38
 • e-mail: yntaszn@gmail.com
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Начальник ГУ ПФУ на Хмельниччині розповів про субсидії на новий сезон
Жінка із Шепетівщина звернулася до суду, аби призначив зятя опікуном її недієздатного сина
На що цьогоріч скаржилися до НСЗУ пацієнти із Хмельниччини: як подати скаргу
На Шепетівщині вручили державні нагороди сім’ям загиблих Героїв

Читайте у цій рубриці


В Україні за травень шістнадцятеро потрапили у лікарні через небезпечну недугу
Україна відмовляється від дитбудинків сімейного типу: що буде натомість
Хмельницьке бюро СМЕ отримало нове сучасне лабораторне обладнання
Врожай-2024: чи впорається Україна з викликами на третьому році війни?
FacebookTelegramViberWhatsAppX