Правоохоронців тестува­тимуть на COVID-19

Міністерство охорони здоров’я запровадить тестування на коронавірус співробітників Національної поліції та Національної гвардії. Про це Міністр Максим Степанов заявив під час зустрічі з Головою Представництва Дитячого Фонду (ЮНІСЕФ) пані Лоттою Сільвандер.

— Безпека та здоров’я українців — наш пріоритет. Саме тому уже найближчим часом ми запровадимо тестування на коронавірус для співробітників органів внутрішніх справ. Наразі МОЗ визначає, яку кількість співробітників Національної поліції та Національної гвардії необхідно тестувати, — наголосив Максим Степанов.

Сторони також обговорили питання імунізації, а також терміни повернення до нового нормального життя на основі регулярної програми вакцинаціі у контексті захисту від епідемій.

— Я дуже дякую Вам, пане Міністр, за зустріч, знаючи, що маєте напружений графік. І це не початок, а продовження нашої співпраці. Впевнена, ми можемо співпрацювати ще плідніше. Адже маємо спільну мету — захистити медиків, допомогти забезпечити якісну допомогу людям, які захворіли на COVID-19, та навіть під час пандемії сприяти тому, щоб діти і дорослі мали доступ до інших життєво важливих медпослуг, включно з вакцинацію, — зазначила Голова Представництва Дитячого Фонду (ЮНІСЕФ) пані Лотта Сільвандер.

Загалом, із приходом Максима Степанова на посаду Міністра охорони здоров’я кількість ПЛР-тестів на коронавірус зросла з 700 до понад 7000 на добу. При цьому Міністр планує й надалі збільшувати кількість тестувань, щоб ефективніше виявляти та боротися з коронавірусом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці