Які імена обирали малюкам у Шепетівці в 2019 році

У кожному регіоні спостерігаються свої особливості щодо вибору імен. І Шепетівка — не виняток.

«У 2019 році в місті Шепетівці дівчат найчастіше називали: Ангеліна, Злата, Софія, Аліна, Соломія, Маргарита, Каріна. Хлопчиків: Матвій, Артем, Марк, Максим, Олександр, Ярослав, Нікіта. У рейтинг найпопулярніших імен потрапили такі імена, як Софія, Марія, Єва, Мілана, Артем, Марк, Дмитро і Олександр, — про це повідомляє Шепетівський міськрайонний відділ ДРАЦС на своїй сторінці у фейсбуці.

Окрім традиційних імен, батьки вибирають і досить незвичайні. Так, серед дівочих імен є: Меланія, Мелісса, Ксенія, Заріна, Ніколь, Ясміна, Емілія, Божена, Ляна. А серед чоловічих — Лука, Ігнат, Жасурбек, Равін, Давид, Оубої, Даніель, Самір.

В Шепетівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області діє послуга Мін’юсту з видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку.

Із даного питання працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану здійснюється виїзний прийом громадян безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи. Суть заходу полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини ще до виписки з пологового будинку. Завдяки проведенню державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтв про народження дітей, безпосередньо у медичному закладі, де приймаються пологи, батьки мають можливість отримати найперший документ своїх немовлят — свідоцтво про народження, не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

В 2019 році працівниками відділу вручено 407 свідоцтв про народження безпосередньо в пологовому відділенні Шепетівської центральної районної лікарні, що складає 85 % від загальної кількості складених актових записів про народження.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці