У жовтні в шепетівській школі-інтернаті буде модульна котельня

Під час чергової сесії Шепетівської міської ради, 12 вересня, депутати розгляну близько півсотні питань. Хоча більшість проектів рішень у порядку денному були земельними, проте серед не менш важливих — звіт про виконання бюджету міста і зміни до нього.

На початку сесії зареєструвалося всього 19-ть депутатів, але відповідно до регламенту цього достатньо аби вважалося засідання повноважним.

Першим заслухали звіт Івана Комара, очільника місцевої прокуратури. Йшлося про діяльність правоохоронного органу за перше півріччя 2019 року. До речі, на Шепетівщині лише 9 прокурорів.

— На перший погляд звіт видається занадто статистичним, але, повірте, за кожною з цих цифр стоїть копітка та відповідальна праця кожного співробітника місцевої прокуратури, — зазначив Іван Комар.

В ході сесії заслухали звіт начальника фінансового управління Василя Дрища про виконання міського бюджету за перше півріччя та проголосували за зміни.

Серед «приємного» — встановлення 10 будиночків для ярмаркового містечка до міських свят та модульної котельні в школі-інтернаті.

— В результаті торгів у системі «Прозоро» щодо купівлі модульної котельні для цього закладу освіти, перемогла пропозиція Білоцерківського підприємства, яке запропонувало вартість на 95 тисяч меншу. Тож вдалося ще й заощадити бюджетні кошти. Думаю, що встигнуть встановити до початку опалювального сезону, — пояснив для депутатів міський голова Михайло Полодюк.

Попереду ще був ряд земельних питань, то ж депутати вирішили продовжити роботу без перерви.

До міської ради звернулося ПрАТ «Шепетівський ДОК» щодо припинення ним права користування земельною ділянкою. Йдеться про територію під колишнім клубом та їдальнею ДОКу — товариство продало зазначену будівлю. Але обговорення цього питання пожвавив факт заборгованості товариством чималої суми податку до місцевого бюджету. З цього приводу виступила начальник Шепетівського управління ДФС Валентина Ординська — посадовиця радила довивчити це питання як слід. Натомість депутати все ж таки підтримали цей проект рішення.

Проголосували народні обранці й за дозволи на розробку проектів землеустрою та відведення земельних ділянок для учасників АТО задля садівництва і будівництва гаражів.

Наприкінці сесії деяких депутатів вельми збурили питання щодо оціночної вартості земельних ділянок у місті. Як зазначила одна з депутаток, чомусь в одних проектах рішень за квадратний метр, наприклад, в районі вулиці Митрополита Шептицького, встановлена вища ціна, ніж за квадратний метр на проспекті Миру (мова йде про центр міста і про об’їзну). Фахівці земельного відділу пояснили, що визначають вартість земельних ділянок переможці окремих конкурсів на проведення експертної оцінки.

Після того як з переліку вичерпалися всі питання, депутати, як годиться, поговорили про різне, в тому числі, й про результат нещодавнього засідання щодо скасування рішення Хмельницького господарського з приводу витребування майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» із концесії.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці