Ремонт на Старокос­тян­тинівському шосе таки виконає ПП «МВМ-13»

Інформацію про виконання робіт ПП «МВМ-13» на Старокостянтинівському шосе, розмістив замовник — Виконавчий комітет Шепетівської міської ради. А все через те, що переможець конкурсу — ТОВ «Техно-буд-центр» — договір не підписав.

Оголошення на виконання ремонту дорожнього покриття вартістю 6 648 948 грн у системі «Прозоро» виконавчий комітет розмістив ще у березні цього року. Відтак, за перемогу змагалися три претенденти: ТОВ «Тех­но-буд-центр», ПП «МВМ-13» та ПП «Строй Сер­віс-999».

За ре­зуль­та­та­ми тор­гів ТОВ «Тех­но-буд-центр» зап­ро­по­ну­ва­ло ви­ко­на­ти ро­бо­ти за 5 276 761,00 грн, тоб­то по­ни­зи­ло вар­тість ро­біт на 1,3 млн грн.

Але із таким рішенням ПП «МВМ-13» не погодилося та подало скаргу до Ан­ти­мо­но­поль­но­го ко­мі­те­ту що­до по­ру­шен­ня Ви­ко­нав­чим ко­мі­те­том Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди по­ряд­ку про­ве­ден­ня про­це­ду­ри за­ку­пів­лі у тен­де­рі з ви­ко­нан­ня ре­мон­ту до­ро­ги.

28 травня постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України розглянула скаргу ПП «МВМ-13» щодо порушень Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради порядку проведення процедури закупівлі послуг із ремонту Старокостянтинівського шосе та відхилила її.

У результаті цього рішення відповідно до вимог законодавства переможець конкурсу ТОВ «Техно-буд-центр» мав підписати договір на виконання ремонтних робіт з Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради. Однак, протягом встановленого законодавством часу переможець торгів ТОВ «Техно-буд-центр» з невідомих причин не уклав договір на проведення ремонтних робіт дороги на Староконстянтинівському шосе та працівники Товариства не надали жодних пояснень.

«У зв’язку з цим, 20 червня Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради було проведено засідання тендерного комітету, на якому пропозицію ТОВ «Техно-буд-центр» було відхилено у зв’язку з тим, що договір не укладено. В електронній системі «Прозоро» наступним учасником за переможцем ТОВ «Техно-буд-центр» є ПП «МВМ-13», сума тендерної пропозиції якого становить 5 480 489 гривень. Згідно з правилами проведення тендерної закупівлі у системі «Прозоро» у такій ситуації, що склалася, переможцем стає наступний учасник аукціону. Тому 3 липня було укладено договір на виконання послуг з поточного ремонту покриття дороги на Старокостянтинівському шосе із ПП «МВМ-13», — йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Відповідно до договору підрядник має приступити до виконання робіт не пізніше, ніж через три дні після підписання договору та закінчити не пізніше п’ятнадцяти днів після початку робіт (за наявності сприятливих погодних умов).

Слід зазначити, що сума тендерного забезпечення у розмірі майже 133 тисячі гривень, яку внесло ТОВ «Техно-буд-центр», залишається у бюджеті міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «Ремонт на Старокос­тян­тинівському шосе таки виконає ПП «МВМ-13»»

 1. Tetiana Havryliuk коментує:

  Без коментарів

 2. Artur Liepinsh коментує:

  Коли МВМ-13 доробить капремонт проспекту?

 3. Svetlana Simagina коментує:

  Господи,спаси и сохрани.

 4. Pavel Dyomin коментує:

  Тому що, був тендерний зговір,виграв той що дав дешевшу пропозицію,потім типо протупили та не підписали договір.А тому контракт дістався тому хто це все й організував,але по більш цікавій (меньшій) ціні.Ми зробимо відповідний запит до всіх компетентних органів,щоб родина Мовсісянів якісно відпрацювала цей тендер на благо міста.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці