«Шепетівка Енергоінвест» почав отримувати газ від «Нафтогазу»

Системи опалення

НАК «Нафтогаз України» уклала договір та надала номінації на газ ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», яке забезпечує теплом місто Шепетівку Хмельницької області. Про це повідомив департамент з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Надання номінацій стало можливим після укладення договору та приведення рівня оплати ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до 78 % — рівня, передбаченого постановою КМУ від 14.11.2018 року. № 942 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року. № 217 і від 19 жовтня 2018 року. № 867».

Наразі борг тепловиробника складає 51,5 млн грн, з яких 8,9 млн грн — штрафні санкції.

Враховуючи весь осінній перебіг подій, коли місто перебувало за крок від чергового зриву опалювального сезону, із 6 ти­сяч місь­ких квар­тир, влас­ни­ки 1500 на­пи­са­ли за­яву і від­клю­чи­лись від цен­тра­лі­зо­ва­ної сис­те­ми й пе­рей­шли на ін­ди­ві­ду­аль­ні котли.

До того ж, враховуючи розцінки на газ набувають популярності твердопаливні котли, які дозволяють економити значні кошти. Крім того, передбачена субсидія на тверде паливо. На придбання твердопаливних котлів держава передбачила часткову компенсацію за програмою «Теплі кредити».

У Шепетівці майже всі навчальні заклади та стовідсотково садочки відмовилися від централізованого опалення та встановили модульні котельні. До речі, на бу­дів­ниц­тво котелень у 3 садочках в ми­ну­ло­му ро­ці з дер­жавно­го бюд­же­ту ви­ді­ле­но 2 міль­йони 500 ти­сяч гри­вень зав­дя­ки сприянню народному депутату України Ро­ма­ну Ма­цо­лі. Фі­нан­су­ван­ня на інші об’єк­ти на­дій­шло з місь­ко­го бюд­же­ту — 6 міль­йонів 668 ти­сяч 359 грн.

Цього­річ мо­дуль­ні ко­тель­ні вста­новили у за­галь­но­ос­вітній шко­лі № 1 — вар­тість ко­тель­ні 1 міль­йон 464 ти­сяч 383 грн, при­єд­нання до га­зо­роз­по­діль­ної ме­ре­жі — 282 475 грн. Ін­ший зак­лад — за­галь­но­ос­вітня шко­ла № 4. Вар­тість мо­дуль­ної ко­тель­ні — 1 міль­йон 451 ти­ся­ча 994 грн, при­єд­нання до га­зо­роз­по­діль­ної ме­ре­жі — 221 148 грн.

Про переваги індивідуально опалення висловив свою думку народний депутат:

— Зав­дя­ки но­вим ко­тель­ням най­мен­шим ше­пе­тів­ча­нам теп­ло сьогод­ні, ко­ли на ву­ли­ці мі­нус три­над­цять гра­ду­сів і їм бу­де теп­ло в квіт­ні, ко­ли за­вер­шить­ся опа­лю­валь­ний се­зон. Ад­же прий­ма­ти рі­шен­ня, ко­ли вклю­ча­ти чи вик­лю­ча­ти теп­ло у са­доч­ках те­пер бу­дуть са­мі ос­ві­тя­ни, — по­яс­нив Ро­ман Ма­цо­ла.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті ««Шепетівка Енергоінвест» почав отримувати газ від «Нафтогазу»»

 1. Сергій Шемчук коментує:

  А на слідуючий рік знову мер збиратиме Віче , яке так і не відбулось. Ситуація повториться ?

 2. Голый Вася коментує:

  Кстати, о платёжках и тарифах – начинаются самоубийства людей из-за них. В Тернополе покончила с собой женщина, не выдержавшая этого тарифного голодомора.

  Вот ссылка на эту трагедию – https://tinyurl.com/y9z6js56

  Передаю привет Шепетовскому музею Островского. Вы ещё не потеряли свою “голодоморную торбынку”? Положите туда ещё и эту новость…

 3. Тамара Петрук коментує:

  Чи будуть далі наші неможновласті судитись за повернення енергоінвеста чи вже успокоїлись. Хотілося б знати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці