Холера при дослідженні води у Шепетівському районі не підтвердилася

На Шепетівщині ситуація по захворюваності на холеру — благополучна. Разом з тим медичними працівниками району в тому числі Шепетівським міськміжрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр України», проводяться заходи з раннього виявлення цієї смертельно-небезпечної інфекції.

— У поточному році проведенно обстеження 21 хворого на гострі кишкові інфекції на холеру з важким клінічним перебігом захворювання, — пояснив Володимир Костюк, в. о. завідувача Шепетівським міськміжрайонним відділом лабораторних досліджень. — Також ведеться моніторинг дослідження проб води з об’єктів довкілля (прісної та стічної). Результати дослідження на холеру, на щастя, — від’ємні.

На думку фахівців, обережність нині не зашкодить, тим більше, що в Україні вже зареєстровано випадок цієї смертельно-небезпечної хвороби. Державна установа «Центр громадського здоров’я МОЗ України» у Запорізькій області в серпні зареєстровала випадок холери. Захворів житель Дніпропетровської області, який перебував на відпочинку в Бердянську.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці