Лікуватися подолянам стало дорожче

Індекс споживчих цін у Хмельницькій області в червні відносно попереднього місяця становив 100,1 % та 100,0 % відповідно, з початку року — 104,0 % та 104,4 %.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в червні п.р. порівняно з травнем знизились на 0,2 %. Найбільше (на 11,7 %) подешевшали яйця. На 2,7–0,2 % зменшились в ціні сало, фрукти, яловичина, свинина, кисломолочна продукція, овочі, молоко, кондитерські вироби з борошна, масло, соняшникова олія. Водночас на 4,9–0,4 % подорожчали сіль, рис, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру, сметана, хліб, риба та продукти з риби, крупи ячні та гречані, пшеничне борошно, сири.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,1 %, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 2,6 %, на алкогольні напої, навпаки, знизились на 0,8 %.

Одяг та взуття подешевшали на 1,4 %: одяг — на 1,9 %, взуття — на 0,8 %.

Головним чинником зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,0 % було підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 31,8 %. Крім того, на 0,7 % зросли ціни на товари та послуги з утримання та ремонту житла.

Через здешевлення фармацевтичної продукції на 0,4 % у сфері охорони здоров’я ціни знизились на 0,2 %. Разом з цим дорожчими стали амбулаторні послуги та послуги лікарень (на 0,3 %).

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2 % в основному зумовлено збільшенням вартості проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 9,7 %.

Серед інших товарів та послуг спостерігалось сезонне підвищення цін на послуги пансіонатів (на 5,9 %); знизились ціни на 0,4 % у сфері відпочинку та культури, на 0,2 % — на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці