У Шепетівському районі навчатимуть сільських роботавців

У Шепетівській РДА відбулося спільне засідання робочих груп із питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, з дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

— Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску — це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра, — зазначила Ліліана Танасієнко, заступник голови Шепетівської РДА. — Легалізація зарплат передбачає зменшення кількості осіб, які збагачуються за рахунок інших та збільшення надходжень до бюджету коштів, які приховуються від держави.

До відома присутніх голів Городнявської, Михайлюцької сільських рад, де нещодавно пройшли перевірки з детінізації доходів, довели до відома інформацію про заплановані заходи з легалізації найманої праці, які плануються в їхніх населених пунктах. Також присутнім представникам підприємств, установ, фізичним особам-підприємцям роз’яснили причини, які призвели до нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам у розмірі менше 3723 гривень, про своєчасність проведення індексації.

За пропозицією начальника Шепетівського відділення Славутської ОДПі Валентини Ординської прийнято рішення провести в травні семінар за участю представників контролюючих органів, райдержадміністрації в Городнявській сільській раді з місцевими роботодавцями з питань легалізації найманої праці, виплат заробітної плати та оподаткування.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці