Христос Воскрес та простелив шлях усім людям до перемоги над злом

Дорогі в Христі!

Приходячи на Великодню Службу, ми стаємо учасниками особливого моління, що відбувається в храмі: урочисті піснеспіви, церковні передзвони, хресні ходи навколо храму — це ознаки надзвичайно великого свята, свята Господа Нашого Ісуса Христа.

Христос Воскрес! Воскрес, а отже був мертвий. Той, хто брав участь у сотворені світу разом з Отцем і Духом Святим, хто Словом покликав до існування вселену, добровільно дає себе умертвити, щоби перевести нас, долиною смерті, звільняючи з рабства гріхів так, як колись Мойсей, що перевів народ через червоне море і звільнив його від рабства фараона.

Воскрес із мертвих, а отже був у гробі. Воскрес, а отже переміг смерть, простеливши шлях всім людям до перемоги над злом та даючи надію на воскресіння з мертвих.

З нагоди празника Воскресіння Христового, вітаю всіх вас. Мої привітання є до тих, хто сьогодні є в журбі чи бідності, хто терпить та перебуває в смутку, хто далеко від своїх родин, в світах. Особливо сьогодні розділяю радість Христової перемоги з тими, хто ціною свого життя здобуває перемогу для всієї країни на фронті.

«Воскресення день, і просвітімся торжеством, і друг друга обіймім! Промовмо:

Браття — і тим, що ненавидять нас; простім усе з воскресенням і так заспіваймо:

Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував»

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці