У Шепетівці запланували ремонт п’яти доріг

Роботу шепетівських комунальних підприємств міста охарактеризував міський голова Михайло Полодюк, а також розповів про плани в цій сфері.

— Комунальники намагаються впоратися зі своїми обов’язками, — зазначив Михайло Полодюк. — Можливо, не завжди вдається і не завжди вчасно через відсутність належних технічних можливостей.

Який найбільший здобуток комунальників?

— Окрім нової техніки, нині ми підходимо до основного моменту, хоча його ще не помітно. Отож, коли систематизуємо і підготуємо всю матеріальну базу, тоді зможемо краще планувати роботу комунальних служб.

Михайло Івановичу, які плани щодо ремонту доріг?

— Заплановано п’ять основних робіт — три підходи до садочків і два тротуари. Це суцільні покриття Старокостянтинівського шосе до вулиці Судилківської, відрізок на вул. Чкалова та поблизу міського парку, а також на проспекті Миру — від магазину «Колосок» до «Вопака». Якщо встигнемо, то встелимо асфальтове покриття на вулиці Дзявульского. Всі ці роботи здійснюватимуться за кошти з міського бюджету.

Яка комунальна служба найкраще сьогодні організувала роботу?

— Найбільш ефективно справляється із поставленими завданнями водоканал. Окрім поточної роботи, висвітлюють свою діяльність на сайті. Свою роботу підняли до сучасного рівня. Ми спілкувалися з іншими керівниками, що мають тягнутися до такого рівня, вже навіть дехто почав запроваджувати нововведення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «У Шепетівці запланували ремонт п’яти доріг»

 1. Sveta Lukomskay коментує:

  Брехуни та популісти,тільки мова,коли будуть реальні справи,щоб люди відчули,за що вони кошти свої віддають…………

 2. Svetlana Simagina коментує:

  Тротуар знизу базара просто ужас. Неужели никто не замечает?

 3. Елена Литвинчук коментує:

  Заасфальтируйте остановки!!!это ужас стоишь в грязи ждёшь! И выходишь с автобуса прямо грязь!!!!

 4. Оле­на коментує:

  Цитата:” Най­більш ефек­тивно справ­ля­єть­ся із пос­тавле­ни­ми зав­дання­ми во­до­ка­нал. Ок­рім по­точ­ної ро­бо­ти, вис­вітлю­ють свою ді­яль­ність на сай­ті. Свою ро­бо­ту під­ня­ли до су­час­но­го рів­ня. Ми спіл­ку­ва­ли­ся з ін­ши­ми ке­рів­ни­ка­ми, що ма­ють тяг­ну­ти­ся до та­ко­го рів­ня, вже на­віть дех­то по­чав зап­ро­вад­жу­ва­ти но­вов­ве­ден­ня.”
  Супер,оцінка робот комунальної служби мером – вис­вітлю­ють свою ді­яль­ність на сай­ті,ну реально молодці.А що,навіщо щоб бачили люди роботу в реаліях міста!?)На ФБ прозвітували -молодці,не прозвітуали – не працюєте))Я завжди думала,що сучасний рівень – гарне водопостачання,комфорт для мешканців міста,виявляється я помилялась)Головна умова підняти роботу до сучасного рівня -вчасно висвітлювати події із життя підприємства у соціальних сетях,цікаво,чи є сторінки у забороненних ОК та VK?
  Ну,що тепер Шреп та інші господарства – терміново інформацію у ФБ,й ви вийдете на сучасний рівнеь,тільки обовязково візьміть у друзі наших представників влади,ну щоб вони володіли інформацією)Шепетівка – вперед у майбутнє “сучасного рівня”!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці