У шепетівській прокуратурі визначили напрямки діяльності

У Шепетівській місцевій прокуратурі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів міста Шепетівка та Шепетівського району щодо стану попередження та протидії злочинності детально обговорили питання, які останнім часом набули особливої гостроти та є пріоритетом у їхній діяльності.

Потребує активізації робота щодо захисту державних інтересів у сфері охорони лісових ресурсів та надрокористування.

Посилення потребує діяльність з викриття корупціонерів серед держслужбовців, посадових осіб вищого рангу, в тому числі, у фінансово-кредитній системі, у сфері приватизації, при управлінні державним та комунальним майном.

Вимоги до оперативних підрозділів — працювати над виявленням фактів розкрадання бюджетних коштів, посилити боротьбу в сфері протиправних земельних оборудок, а також протидію корупції та хабарництву.

Акцентовано увагу на активізації роботи з виявлення та припинення функціонування підпільних гральних закладів.

Пріоритетом залишається розкриття кваліфікованих видів злочинів, притягнення винних до відповідальності.

Під час обговорення усіх цих проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження злочинності на Шепетівщині.

Керівник місцевої прокуратури Іван Комар наголосив:

— Лише у тісній взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності. Наслідком цього є забезпечення ефективного захисту громадян, інтересів держави та підняття рівня довіри населення до правоохоронців.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці