На реалізацію пільгового кредитування сільського господарства Уряд спрямував більше 2,3 млрд грн

На реалізацію пільгового кредитування сільського господарства Уряд спрямував більше 2,3 млрд грн

Вчора, 12 квітня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову про спрямування коштів на підтримку сільськогосподарських товаровиробників для проведення сільськогосподарської діяльності та інших суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану в межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %». Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

У березні цього року для підтримки сільськогосподарських товаровиробників з метою забезпечення посівної кампанії, а також для підтримки та активізації підприємницької діяльності у період дії воєнного стану Уряд вніс низку змін до Програми «Доступні кредити 5-7-9 %». Завдяки цим змінам суттєво спрощено умови кредитування підприємництва, зокрема, можливість отримання пільгових кредитів під 0 % річних з гарантією від Уряду України на рівні 80 %.

Прийнятою вчора постановою передбачено виділення 2 326 382,22 тис. грн для реалізації зазначених змін щодо пільгового або безвідсоткового кредитування підприємців сільськогосподарської галузі у межах Програми «Доступні кредити 5-7-9 %». У разі необхідності Мінфін буде ініціювати збільшення видатків на державну підтримку і розвиток мікро, малого та середнього підприємництва (ММСП) у рамках Програми.

Розвиток ММСП, особливо сільськогосподарських підприємств, від успіху яких залежить продовольча безпека нашої країни, є одним із пріоритетних напрямів діяльності Уряду. Така підтримка реалізується, у тому числі, завдяки ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським Програмі «Доступні кредити 5-7-9 %».

Довідково

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9 %» розпочала роботу в лютому 2020 року. Механізм державної підтримки передбачає часткову або повну компенсацію відсотків за банківськими кредитами суб’єктам підприємництва за участі Фонду розвитку підприємництва (ФРП), діяльність якого координує Міністерство фінансів України.

На сьогодні ФРП уклав угоди про співробітництво з 42-ма банками. Всього з моменту старту Програми представники ММСП отримали від уповноважених банків 36 213 кредитів на загальну суму 93,6 млрд грн (станом на 11.04.2022).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ ЦНАПах можна зареєструвати як нові, так і вживані авто
Конструктор сайтів Weblium надає безкоштовний доступ всім, хто створює сайти для допомоги Україні
Уряд визначив 3 пункти пропуску, через які можна ввозити автівки з-за кордону
Відтепер безвідсоткові кредити можуть отримати і підприємства у сфері перевезень
Аграрний бізнес протягом дії воєнного стану може отримати кредит під 0%

Читайте у цій рубриціПідприємці можуть заповнити декларацію та отримати дозвільні документи через «Дію»
В Україні запрацює єдина база вакансій з оновленнями в режимі реального часу
Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії
Чи передбачено кримінальну відповідальність за правопорушення, скоєні під примусом?
Затвердили включення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври до складу ПЦУ
Нафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter