Візаж (Шепетівка)

Торгова марка “Візаж” є одним з провідних виробників металопластикових віконних і дверних конструкцій на ринку України.Продукція “Візаж” існує на ринку вже більше 10 років.

І вже більше 5 років співпрацюємо з концерном Profine GmbH (Німеччина), представляючи конструкції з профілю Trocal (3-х камерні, 5-ти камерні, 6-ти камерні; товщина пластику: 6 см, 7 см, 7.6 см, 8.8 см), склопакети Silver Pro (від 24 мм до 44 мм різної конфігурації, енергозберігаючі). У металопластикових конструкціях “Візаж” використовується тільки фурнітура WINKHAUS (Німеччина), яка завдяки ідеальній конструкції має гарантовану надійність.

За період існування ТМ “Візаж” придбала серйозний досвід у виробництві, продажу та виконанні монтажних робіт віконної і дверної продукції (Ліцензія Серія АВ № 050866). Наше підприємство використовує тільки високоякісні (вироблені в Європі) комплектуючі.

Наш досвід виробництва і побудова маркетингу продаж дають підстави стверджувати, що цінова політика в співвідношенні “матеріал-ціна-якість” є найбільш збалансованою з точки зору конкурентоспроможності. Наші виробничі потужності (новітні верстати фірми ELUMATEC (Німеччина) і лінія по збірці склопакетів LISEK (Австрія)), дозволяють виготовляти більше 1000 од. вікон на добу, також проводимо згинання арок, робимо вікна різної конфігурації (форма кола, трапеції, трикутника), виробляємо ламіновані (кольорові) конструкції.

Наша адреса:

Магазин “Зелений” (вхід з двору, 2 поверх, офіс №1),
вул. Судилківська, 9, Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Телефони:

(097) 138-49-25
(03840) 5-36-83


Останні публікації на сайті: