Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Сьогодні, 9 грудня, під час позачергової сесії Шепетівської міської ради йшлося про звернення міських депутатів до народних обранців Судилківської, Ленковецької, Грицівської, Михайлюцької ТГ щодо фінансової підтримки по утриманню КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». Кошти потрібні для оплати комунальних послуг та капітальних вкладень.

Загалом, у бюджеті Шепетівської міської ТГ на оплату одних лиш комунальних послуг та енергоносіїв у 2021 році передбачено кошти в сумі 8 635 922 гривень. У 2022 році ця сума орієнтовно складає близько 13 мільйонів гривень.

Цьогоріч додатково з бюджету громади на реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» виділено 4 274 886 гривень. Окрім того, 2 393 167 гривень — співфінансування на будівництво кисневої станції. Ще 900 000 гривень було виділено на придбання обладнання та апаратури.

Однак, стаціонарна допомога медзакладами міста надається не лише жителям Шепетівської ТГ, а й мешканцям прилеглих громад.

За інформацією головної лікарки багатопрофільної лікарні Валентини Савчук, за 9 місяців 2021 року до закладу звернулися 83458 хворих.

  • Левова частка — із Шепетівської ТГ — 55444 осіб або 66,4 %;
  • Судилківська ТГ — 11223 особи або 13,4 %;
  • Ленковецька ТГ — 5751 особа або 6,9 %;
  • Михайлюцька ТГ — 4881 особа або 5,9 %;
  • Грицівська ТГ — 6159 осіб або 7,4 %.

Саме тому депутати Шепетівської міської ТГ просять громади розглянути можливість передбачення у своїх бюджетах на наступний рік частки співфінансування на утримання КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

На запитання депутата Михайла Полодюка, чи достатня сума виділена на фінансування багатопрофільної лікарні цьогоріч, начальник фінансового управління Василь Дрищ під час доповіді з бюджетних питаннях зазначив, що наразі із цього приводу ведуться перемовини з громадами.

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

50 тисяч гривень, які надійшли від Судилківської ТГ під час цієї сесії, теж замало.

— Фінансування з боку Ленковецької і Михайлюцької ТГ — під питанням. Грицівська ТГ надіслала письмову відповідь на наше звернення, в якому було вказано, що жителі не користуються послугами Шепетівської багатопрофільної лікарні. При потребі звертаються до Старокостянтинівської та Полонської лікарень.

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Загалом, згідно з чинним законодавством, заклади охорони здоров’я лише частково утримуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України. Фактично це — фінансування заробітної плати, медикаментів та інших розхідних матеріалів. Решту ж витрат — оплата комунальних послуг, придбання медичних товарів та послуг, поточні ремонти приміщень, техніки, систем водо- та енергопостачання, придбання кисню, продуктів харчування для стаціонарних відділень тощо — здійснюються за рахунок коштів територіальної громади.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська лікарня отримала дороге обладнання від ВООЗ
Шепетівська багатопрофільна лікарня отримала від благодійників пів фури медзабезпечення
У Шепетівці провели унікальну надскладну операцію по видаленню пухлини головного мозку
Директор підприємства ошукав громаду Полонного на 500 тисяч гривень
Грамотами та подяками в області відзначили медичних працівників Шепетівського краю
До Дня медичного працівники Шепетівська міська рада подарувала два сертифікати на 900 тисяч гривень

Читайте у цій рубриціНа Шепетівщині провели дослідження навколо занедбаної садиби, якій понад 100 років
Лікарня на Шепетівщині отримала нове обладнання
Біля Шепетівки будують європейську зону відпочинку
Чоловік з Ізяславщини постане перед судом за риболовю в період нересту
Нетішинська громада за час війни закупила для ЗСУ понад 80 одиниць техніки
У Нетішині встановлять пам’ятну дошку воїнам, загиблим за Україну
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter