Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Сьогодні, 9 грудня, під час позачергової сесії Шепетівської міської ради йшлося про звернення міських депутатів до народних обранців Судилківської, Ленковецької, Грицівської, Михайлюцької ТГ щодо фінансової підтримки по утриманню КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». Кошти потрібні для оплати комунальних послуг та капітальних вкладень.

Загалом, у бюджеті Шепетівської міської ТГ на оплату одних лиш комунальних послуг та енергоносіїв у 2021 році передбачено кошти в сумі 8 635 922 гривень. У 2022 році ця сума орієнтовно складає близько 13 мільйонів гривень.

Цьогоріч додатково з бюджету громади на реконструкцію відділення невідкладної медичної допомоги КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» виділено 4 274 886 гривень. Окрім того, 2 393 167 гривень — співфінансування на будівництво кисневої станції. Ще 900 000 гривень було виділено на придбання обладнання та апаратури.

Однак, стаціонарна допомога медзакладами міста надається не лише жителям Шепетівської ТГ, а й мешканцям прилеглих громад.

За інформацією головної лікарки багатопрофільної лікарні Валентини Савчук, за 9 місяців 2021 року до закладу звернулися 83458 хворих.

  • Левова частка — із Шепетівської ТГ — 55444 осіб або 66,4 %;
  • Судилківська ТГ — 11223 особи або 13,4 %;
  • Ленковецька ТГ — 5751 особа або 6,9 %;
  • Михайлюцька ТГ — 4881 особа або 5,9 %;
  • Грицівська ТГ — 6159 осіб або 7,4 %.

Саме тому депутати Шепетівської міської ТГ просять громади розглянути можливість передбачення у своїх бюджетах на наступний рік частки співфінансування на утримання КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

На запитання депутата Михайла Полодюка, чи достатня сума виділена на фінансування багатопрофільної лікарні цьогоріч, начальник фінансового управління Василь Дрищ під час доповіді з бюджетних питаннях зазначив, що наразі із цього приводу ведуться перемовини з громадами.

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

50 тисяч гривень, які надійшли від Судилківської ТГ під час цієї сесії, теж замало.

— Фінансування з боку Ленковецької і Михайлюцької ТГ — під питанням. Грицівська ТГ надіслала письмову відповідь на наше звернення, в якому було вказано, що жителі не користуються послугами Шепетівської багатопрофільної лікарні. При потребі звертаються до Старокостянтинівської та Полонської лікарень.

Понад 8 мільйонів гривень для міського бюджету обійшлася оплата комунальних платежів Шепетівської багатопрофільної лікарні

Загалом, згідно з чинним законодавством, заклади охорони здоров’я лише частково утримуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я України. Фактично це — фінансування заробітної плати, медикаментів та інших розхідних матеріалів. Решту ж витрат — оплата комунальних послуг, придбання медичних товарів та послуг, поточні ремонти приміщень, техніки, систем водо- та енергопостачання, придбання кисню, продуктів харчування для стаціонарних відділень тощо — здійснюються за рахунок коштів територіальної громади.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


У Шепетівці ендоскопічні дослідження проводять як під місцевим знеболенням, так і під медикаментозним сном
Шепетівська багатопрофільна лікарня має 100 почесних донорів
У лікарні на Хмельниччині облаштували нову спеціалізовану операційну
Скільки планують витратити на створення скейт-парку в Шепетівці

Читайте у цій рубриці


Громада на Шепетівщині виділить кошти на запити трьох військових частин
На Шепетівщині 15 власників отримали в одні руки більше, ніж 2 га землі
У Шепетівці під час вимкнення електропостачання деякі ВНС працюватимуть від генераторів
У Шепетівці виводять на маршрут новий сміттєвоз
FacebookTelegramViberWhatsAppX