У Шепетівському районі лісівники створюють нові зони відпочинку
Рекреаційні ресурси — це сукупність природно-технічних, природних, соціально-економічних комплексів та їх елементів, що сприяють відновленню та розвитку духовних та фізичних сил людини, її працездатності. При сучасній та перспективній структурі рекреаційних потреб і техніко-економічних можливостях використовуються для прямого і опосередкованого споживання та надання туристичних послуг.

Силами та коштами ДП «Ізяславський лісгосп» на землях державного лісового фонду створено два таких об’єкти:
- рекреаційний пункт «Зелений гай» ДП «Ізясласький лісгосп», Михельське лісництво, кв. 33;
- рекреаційний пункт «Сосновий бір» ДП «Ізяславський лісгосп», Плужнянське лісництво, кв. 126.

У кожному такому пункті є зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники і про найменших своїх гостей: дитячі майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями наявні у цих зонах. Це допомагає повноцінно відпочити і дорослим, і дітям.

На виконання протокольного доручення начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешка Петра Степановича, Ізяславські лісівники створюють нові зони відпочинку.

Як зазначає пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп», наразі проводяться роботи з облаштування зони відпочинку у Клиновецькому лісництві. Лісівники сподіваються на свідомість відпочивальників.

Адміністрація та колектив ДП «Ізяславський лісгосп» вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене — не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їхнє будівництво, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тому варто подбати, щоб і наступного разу в місці відпочинку було затишно і приємно.
Нагадаємо, неподалік Шепетівки оновили «Лісовий кордон».
Новини партнерів
1 коментар до статті «У Шепетівському районі лісівники створюють нові зони відпочинку»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Поставте відео спостереження, і зробіть вхід платним. І подбайте хто у які дні буде сміття вивозити, якщо безплатний вхід