«Сварог» планує до нового року розрахуватися за оренду паїв

Нещодавно у коментарях до матеріалу «У Шепетівці корпорація «Сварог Вест Груп» урочисто відкрила новий офіс» наші читачі цікавилися, чому корпорація не розраховується за оренду паїв. Це питання поставили голові ради директорів корпорації Миколі Агаркову.

— Ми вже місяць тому виплатили всю натуральну форму виплати на паї. Тобто за право оренди землі корпорація платить або грошима, або товаром, тобто зерном. Орендодавці самі вибирають форму розрахунку. Одні беруть товаром, інші забирають плату грошима. Натуральну форму виплатили ще місяць тому, зараз даємо гроші. В першу чергу, нам потрібно було віддати зернові. До речі, вторік «Сварог» проводив оплату аж до лютого. Плануємо, що до нового року розрахуємося з орендодавцями за оренду земель.

Голова ради директорів погодився, що такий недолік у роботі був, але намагаються його позбутися.

— Більше того цьогоріч навіть підняли відсоток виплати за паї, — додав Микола Миколайович. — Поставили його вищий в натуральній і в грошовій формах. Щоб наші орендодавці були зацікавлені у співпраці з нами. Я для себе прийняв таке рішення: якщо Бог дав нам погоду і врожай, значить повинно бути більше і в людей. Якщо заробила корпорація, то мають заробити також інші.

 

Шановні читачі, якщо маєте бажання дізнатися відповіді від посадовців на ті питання, які найбільше хвилюють, надсилайте нам на електронну пошту: info@denzadnem.com.ua або у вигляді повідомлення на сторінці «Контакти». Ми обов’язково звернемося за відповідями до тих осіб, кому вони адресовані.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті ««Сварог» планує до нового року розрахуватися за оренду паїв»

 1. Олена Вінницька коментує:

  Це все піар!!! навчився обіцяти, а не робити! Брехун!

 2. Хотілося б почути в яких селах розрахувалися грішми

  • Самій цікаво!Отримали ті хто блище до кормушки!І яким зазвичай мало і мало!Як в тому анекдоті,впав та щей шапку кинув щоб більше землі захопити!!!

 3. Сергій коментує:

  Звиздіти то не мішки ворочати. Грошей на Сварозі не має, сотні мільонів гривень боргів, зарплатню платять через одне місце, наприклад сьогодні 28 листопада, а на корпорації ніхто не рухається, ну зрозуміло грошей на рахунках 0. Вся ця корпорація котиться у прірву… Майбутнього там не має.

 4. В коментує:

  Цікаво, коли тему із зарплатами сварогівців підніме чесне і оновлене шепетівське телебачення?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці