Славута стала єдиним на Хмельниччині переможцем проекту «Civic tech»

Славута стала єдиним на Хмельниччині переможцем проекту «Civic tech»

Проєкт «Civic tech — інструмент якісної взаємодії» реалізується Асоціацією міст України та ГО «Стратегії розвитку громад» у межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ідея «Civic tech — інструмент якісної взаємодії» — протистояти викликам пандемії та викликаним нею карантинним заходам, які обмежують можливості комунікації, обміну досвідом та взаємодопомоги, посилюючи кризу довіри і змушуючи більшість громадських організацій або призупинити діяльність, або перейти у дистанційний режим. Завданнями проєкту є впровадження інструментів civic tech, а саме: «Відкрите місто», «Місцеві петиції», «Громадський бюджет», «Консультації з громадськістю» та «Свої» — чат-бот твоєї громади на місцевому та регіональному рівнях, а також підвищення обізнаності та залученості громадськості до їх використання із поширенням кращих практик.

Для участі в проєкті через конкурс було відібрано 30 громад-учасниць майже з усіх регіонів України.

Славута стала єдиним на Хмельниччині переможцем проекту «Civic tech»

Основними критеріями відбору були: кількість населення до 50 тис. осіб та активна взаємодія з місцевими представниками організацій громадянського суспільства та бізнесу. У Хмельницькій області переможцем стала лише одна громада — Славутська міська.

Славута стала єдиним на Хмельниччині переможцем проекту «Civic tech»

19 липня 2021 року Асоціація міст України та ГО «Стратегії Розвитку Громад» провели пресконференцію проєкту «Civic tech — інструмент якісної взаємодії», який покликаний популяризувати та впровадити інструменти електронної демократії (civic tech) з метою покращення взаємодії влади та громадськості у процесі вирішення місцевих проблем.

Ціль пресконференції — знайомство з проєктом, його виконавцями, висвітлення перших результатів та перебігу реалізації. У ході пресконференції координаторка проєктів Фонду Східна Європа Марина Гопко розповіла про ініціацію та важливість самого проєкту:

«Вже понад 12 років Фонд Східна Європа впроваджує проєкти, спрямовані на розвиток громадського сектору в Україні. «3DProject: Розвиток попри перешкоди», який Фонд реалізує за фінансування Європейського Союзу, — один із таких прикладів. На меті — допомогти громадським організаціям долати виклики пандемії Covid-19 за допомогою civic tech-рішень. І ми раді, що в межах грантового конкурсу ми змогли підтримати Асоціацію міст України, яка наразі допомагає українським громадам користуватися інструментами платформи електронної демократії E-DEM. Від цього виграють всі: і мешканці, і бізнес, і влада. І незважаючи на пандемію, діалог буде налагоджено, а місцеві проблеми будуть вирішеними».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Славутській громаді податківці обстежували об’єкти торгівлі: про що йшлося
Освітяни з Житомирщини переймали досвід у колег зі Славутської громади
Староста одного з сіл Шепетівщини підробив заповіти
Збирають підписи на присвоєння звання Героя шепетівчанину, який загинув, рятуючи пораненого
Що чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Місто на Шепетівщині з потеплінням перетворюється на смітник

Читайте у цій рубриціУ Славутській громаді податківці обстежували об’єкти торгівлі: про що йшлося
На Шепетівщині судитимуть зловмисницю-забіяку
У громаді на Шепетівщині відмовляються перейменовувати деякі вулиці
У місто на Шепетівщині можна буде в’їхати виключно через блокпости
На Шепетівщині засудили наркоторговицю, яка продавала товар «з рук в руки»
Зупинилось гаряче серце демобілізованого воїна із Шепетівщини
FacebookTelegramViberWhatsAppX