Мінімальний комфорт, без якого шепетівчанам доводиться важко

Мінімальний комфорт, без якого шепетівчанам доводиться важко

Ще в 2016 році мешканці віддалених мікрорайонів міста Шепетівки зверталися до влади з приводу питання проведення водопровідної мережі до їхніх житлових масивів. Причиною стала посуха, яка призвела до обміління криниць. Тоді влада пообіцяла вирішити це питання.

Донедавна у Шепетівці щонайменше в трьох мікрорайонах не було водопроводу. Здавалося б звичайна вода, але це той мінімальний комфорт, що покращує побут містян.

Цьогоріч крига скресла, зокрема восени на масиві «Сонячний» вже водичка потекла.

— Ще влітку наше підприємство розпочало планування і підготовку до будівництва. Після завершення підготовчих робіт проклали водопровід. Наразі будівництво нової водопровідної мережі завершено, а мешканці мікрорайону «Сонячний» створюють кооператив, — сказав у телефонній розмові Віталій Биков, директор водоканалу.

На часі два інші мікрорайони: «Косецький» та вулиці в районі колишнього птахоцеху. Під час чергової сесії міської ради було внесено зміни та доповнення в додатки до міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2015-2019 роки щодо переліку об’єктів, робіт та розподілу коштів у 2017 році. Зокрема в одному з додатків програми «Об’єкти водопостачання та водовідведення» йдеться про будівництво ПНС із встановленням водопровідного колодязя з насосом для підкачки води для забезпечення водопостачання мереж по вул. Горького і пров. Гоголя в м. Шепетівка Хмельницької області та будівництво водопровідних мереж. У тому ж таки додатку йдеться про проведення інженерно-геологічних розвідувань, виготовлення проектно-кошторисної документації, експертиза ПКД та виконання БМР на об’єкті «Будівництво вуличної водопровідної мережі по вул. Максима Залізняка від житлового будинку №1 по вул. Максима Залізняка до житлового будинку №25 по вул. Максима Залізняка та до місця врізки в міські водопровідні мережі в м. Шепетівка Хмельницької області». Також у відповідному проекті рішення вказаний і обсяг коштів на заплановані роботи.

Про перспективу водопостачання у мікрорайоні «Косецький» та вулиць району колишнього птахоцеху ми також поцікавилися у директора міського водоканалу:

— По Косецькому відразу скажу, що питання не в нашій компетенції, бо мікрорайон територіально відноситься до залізничного водоканалу. Наших там мереж немає. А стосовно вулиць в районі колишнього птахоцеху, то справа нині на стадії технічної експертизи, яку роблять у Хмельницькому. Коли матимемо на руках відповідні рішення та дозвільну документацію, то й роботи розпочнемо.

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства і надалі планує розширювати площу водопостачання та поступово проводити роботи зі забезпечення водою жителів нашого міста. От тільки лишається питання: коли і де водичка знову потече?

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Мінімальний комфорт, без якого шепетівчанам доводиться важко»

  1. Artur Liepinsh коментує:

    На “шанхаї” тільки підвищуючий насос поставлять на вже існуючий водпровід на одній вулиці. Решті вулиць нічого не світить… Це в добу безпілотних автомобілів і дронів… Чим хвалитеся?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа будівництві спортмайданчиків у Полонному підрядник привласнив 800000 грн
Із 1 квітня у Шепетівці подорожчає вода і водовідведення
У Шепетівці дитячий садочок і школа залишилися без водопостачання
Міненерго вбачає перспективу в будівництві нових блоків Хмельницької та Рівненської АЕС
На допомогу шепетівсь­ким комунальникам виїхала спецтехніка благодійників
Шепетівський водоканал має намір підвищити тарифи

Читайте у цій рубриціЯк на Шепетівщині віряни ПЦУ вперше за 1,5 року потрапили до храму
У Шепетівській лікарні збудують «теплий» під’їзд для «швидких»
Меморандум про співпрацю Нетішина і Острога: будівництво сміттєпереробного заводу та розвиток туризму
У міській лікарні Славути встановлюють комп’ютер­ний томограф «Siemens»
На Шепетівщині відновить свою роботу єдина комунальна аптека
У Шепетівці розпочали реконструкцію клумби поблизу міської ради