Шепетівський район поповнився трьома мамами-героїнями

Сьогодні, 22 жовтня, трьом матерям району голова адміністрації Юрій Басюк, голова Судилківської сільської ради Тетяна Котик та секретар Ленковецької сільської ради Іван Ковтонюк вручили почесні нагороди «Мати Героїня». Про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці у фейсбуці.

Відповідно Указу Президента України від 08.05.2020 р. № 170/2020 «Про присвоєння Почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно:

  • Березніцькій Людмилі Володимирівні — матері 5 дітей, жительці села Ленківці;
  • Мазурець Тетяні Миколаївні — матері 5 дітей, жительці села Коськів;
  • Павловській Наталії Миколаївні — матері 5 дітей, жительці села Рудня-Новенька.

Юрій Басюк подякував матерям за самовіддану материнську любов та працю, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, активну життєву позицію та побажав жінкам міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, поваги та любові від дітей.

Зі словами щирих вітань до нагороджених звернулися Тетяна Котик — голова Судилківської сільської ради та Іван Ковтонюк — секретар Ленковецької сільської ради, які привітали своїх жительок громад із почесними нагородами.

«Щиро вітаємо нагороджених із заслуженими нагородами!» — привітали посадовці жінок.

Нагадаємо, Указом Президента України від 29-го червня 2001-го року № 476/2001 «Про почесні звання України» присвоюється почесне звання «Мати-героїня» — жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох i більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дiтей у сiм’ї, створення сприятливих умов для здобуття дiтьми освiти, розвитку їх творчих здiбностей, формування високих духовних i моральних якостей.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Шепетівський район поповнився трьома мамами-героїнями»

  1. Леся Кордас коментує:

    Наталя Миколаївна, вітаю тебе!

  2. Tamila Orlovska коментує:

    Наталі Вітаю тебе.

  3. Вітаю!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці