Шепетівські рятувальни­ки дбають про безпеку під час збирання врожаю

Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що під час збирання врожаю необхідно дбати про здійснення протипожежних заходів під час його збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист.

Уберегти врожай від пожеж — завдання для всіх громадян України. Тому рятувальники продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи, щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки господарств та готовності зернозбиральної техніки на території Шепетівського району.

Так 2 липня було проведено рейд із залученням: начальника Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС України підполковника служби цивільного захисту Віктора Матвійчука, інженера з пожежної безпеки ТОВ «Лотівка-Еліт» Віктора Закліцького, інженера ТОВ «Лотівка-Еліт» Вадима Окосянюка, представника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Валентиною Лопоцюк, у ході якого працівники Шепетівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області розповіли про порядок користування сертифікованими вогнегасниками, ознайомили їх з вимогами до обслуговування зернозбиральної техніки та чіткого дотримання протипожежного режиму під час проведення збирання врожаю зернових культур.

Окрему увагу фахівці приділяють наявності первинних засобів пожежогасіння — вогнегасників. Рятувальники перевірили їх справність, розповіли відповідальним особам про їх призначення та правила користування.

Основними причинами виникнення пожеж під час жнивної компанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Рятувальники Шепетівського району наголошують: категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог — це гарантія збереження врожаю від пожежі!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці