Стало відомо, скільки ПЛР-тестів зробили шепетівчанам, що контактували із захворілим на COVID-19

У Шепетівці у двох чоловіків діагностували COVID-19. За ін­форма­цію Ше­пе­тівсь­ко­го місь­кміж­район­но­го від­ді­лу ла­бо­ра­тор­них дос­ліджень, перший хворий кон­такту­вав із майже 70-ма осо­ба­ми.

— Відразу зробили ПЛР-аналізи 32 особам із найближчого оточення та медикам, до яких зверталися хворі, — розповів Андрій Нечипорук, головний лікар КП КНП «Ше­пе­тівсь­кий центр ПМСД». — Лише в колеги першого хворого, який зараз перебуває в реанімації Шепетівської ЦРЛ, аналіз дав позитивний результат. Вже у понеділок, 6 квітня, відправляємо на лабораторне підтвердження ще 15 ПЛР-аналізів.

На сьогодні понад 160 осіб на Шепетівщині перебувають на самоізоляції.

— Сімейні лікарі щодня у телефонному режимі консультують тих, хто перебуває на самоізоляції, — додав Андрій Нечипорук. — Все відбувається у штатному режимі, медики не вдаються до залучення правоохоронців щодо осіб, які не дотримуються карантинних заходів.

Загалом ПМСД працюють у режимі карантина.

— Перш ніж записатися на прийом, потрібно зателефонувати у реєстратуру й розповісти про симптоми хвороби та уточнити, чи був контакт із підозрюваним на коронавірус, — пояснив головний лікар. — Лише при крайній потребі виїжджає лікар додому, щоб провести обстеження.

Медики КП КНП «Ше­пе­тівсь­кий центр ПМСД» повністю забезпечені засобами захисту.

— Звичайно, для роботи у звичайному режимі маємо в достатній кількості і маски, і рукавички. Але із поширенням захворюванності цього може не вистачити. Для мене зараз головне — щоб під час пандемії не захворів ні один медпрацівник.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці