У Шепетівському районі радилися, як забезпечити житлом дітей-сиріт

У Шепетівській РДА 30 липня відбулася нарада із залученням керівників структурних підрозділів адміністрації, сільських, селищних голів Шепетівського району, на ній йшлося про забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Під час зустрічі обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Окрім того, обговорили питання створення відповідної комісії, затвердження Положення, її склад та реалізацію повноважень, які будуть створенні для формування потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими «Порядком та умовами».

Нині на соціальний квартирний облік по Шепетівському районні зараховано 13 осіб з числа дітей-сиріт та 21 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, вторік 2 дітей-сиріт у День святого Миколая отримали квартири.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Новини партнерів


Читайте у цій рубриці