Голова Шепетівської РДА контролює будівельні майданчики Корчицької школи та амбулаторії

В рамках робочих поїздок у населені пункти району, вчора, 5 березня, голова Шепетівської райдержадміністрації Віталій Бузиль разом із головою районної ради Петром Дзяворуком відвідали населені пункти Корчицької сільської ради. Про це повідомляє Шепетівська РДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Насамперед питання соціально-економічного та культурного розвитку громади були обговорені з сільським головою Василем Кондратюком. В ході зустрічі він поінформував про те, що зроблено в останній період у сільській раді та ознайомив із пріоритетними завданнями на 2019 рік.

Далі очільники району побували на будівельному майданчику нового приміщення школи в селі Корчик. Цей довгобуд ніяк не могли завершити майже три десятиліття, а нещодавно там з’явилися рамні будівельні ліси (до речі, їх можна взяти в оренду на http://arenda-stroitelnyh-lesov.com.ua), транспорт та будівельні матеріали; і робота закипіла. Ознайомившись із ходом робіт, голова адміністрації Віталій Бузиль зауважив, що забезпечення надання якісних освітніх послуг — одне з головних завдань органів влади.

— Навчання дітей у старих, непристосованих, а, тим більш, аварійних приміщеннях — неприпустимо. Проблема мені добре відома і в цьому році ми маємо зосередити всі зусилля на добудові даного об’єкта, що дасть можливість відразу вирішити ряд нагальних проблем громади, — сказав Віталій Володимирович.

Далі оглянули будівельний майданчик нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будівництво якої здійснюється за кошти державного бюджету в рамках реалізації програми «Доступна медицина».

— Будівництво сільських амбулаторій — завдання, яке перед нами поставив Президент України Петро Порошенко. Виконання цього завдання знаходиться на особистому контролі голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового, і ми маємо чітко дотримуватись визначених планів будівництва аби найближчим часом здати об’єкт в експлуатацію, створивши гідні умови як для пацієнтів, так і для лікарів, — зауважив Віталій Бузиль.

Також цього дня керівники району відвідали Хутірський навчально-виховний комплекс. Оглянули приміщення школи, ознайомились із умовами перебування і навчання дітей, матеріально-технічною базою, а також обговорили з керівником закладу Світланою Медвецькою проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Голова Шепетівської РДА контролює будівельні майданчики Корчицької школи та амбулаторії»

  1. Serhiy Ostrohrud коментує:

    Перестаньте будувати з тої цегли, починайте будувати з дерева і гіпсокартону , це дешевше… подивіться як будується за кордоном, по 100 років стоїть .


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці