Голова Хмельницької ОДА представив ювілейного очільника Шепетівського району

Сьогодні, 7 лютого, очільник області Вадим Лозовий представив нового голову райдержадміністрації — Віталія Бузиля.

На захід у приміщенні Шепетівської РДА зібралися депутати місцевих рад, посадовці, правоохоронці, представники та очільники організацій міста й району, духовенство та запрошені.

На початку Вадим Лозовий подякував попередньому голові Роману Підопригорі за роботу, та зачитав розпорядження Президента України Петра Порошенка про призначення Віталія Бузиля на посаду голови ОДА від 31 січня 2019 року:

«Приз­на­чи­ти Бу­зи­ля Ві­та­лія Во­ло­ди­ми­ро­ви­ча го­ло­вою Ше­пе­тівсь­кої район­ної дер­жавної ад­мі­ніс­тра­ції Хмель­ницької об­ласті зі стро­ком вип­ро­бу­ван­ня три мі­ся­ці».

Опісля очільник області вручив відповідне посвідчення та привітав Віталія Володимировича з призначенням:

— У 2014 році ми з вами під час Революції Гідності чітко обрали шлях європейської інтеграції. Сьогодні непросто: починали дуже важко і пройшли складний шлях. Я бажаю новому голові підтримувати ті ідеї, які започаткувала Революція Гідності. Бажаю, аби чітко виконував свої обов’язки, успіхів на його нелегкому такому шляху та дуже непростій роботі. А цей успіх може бути тільки завдяки тому, що ми будете спільно працювати над розвитком Шепетівського району, Хмельниччини та України.

Далі до слова запросили, власне, вже діючого голову Віталія Бузиля.

— Я щиро дякую Петру Порошенку та Вадиму Лозовому за виявлену мені довіру під час призначення на цю посаду. Я добре розумію усі проблеми району та всі виклики, які стоять перед районною владою. Це, перш за все, реформування медицини, освіти, подальше впровадження реформи децентралізації… Тому я розраховую на вашу підтримку, на підтримку обласної державної адміністрації, підтримку народного депутата Романа Мацоли, депутатів обласної ради від нашого округу, депутатів районної ради, сільських голів, голів ОТГ та всіх, кому небайдужа доля нашого Шепетівського району. Двері мого кабінету завжди відкриті, я готовий до спілкування та конструктивних пропозицій. Впевнений, що разом ми зможемо зробити багато для того, щоб людям жилося краще. І щоб більше ні в кого не виникало сумнівів, що Шепетівка стане центром об’єднаних районів.

Далі з призначенням на посаду привітав заступник голови районної ради Артур Мовсісян.

Також зі словами вітань звернувся міський голова Михайло Полодюк:

— Сподіваюся, що ця людина принесе більше конструктиву в нашу співпрацю. Отож, хочу побажати наснаги, терпіння і більше корисних справ, які можна встигнути зробити за ці короткі 3 місяці, аби добре себе зарекомендувати, щоб продовжувати працювати й надалі.

Від імені депутатів міської ради слова вітань пролунали з уст Галини Веселкової.

Не оминув захід і голова сусідньої Славуської РДА Богдан Маршук:

— Вам бажаю сил та наснаги (звернувся до Віталія Бузиля — Авт.). А вас всіх попрошу бути однією командою і завжди підставляти йому плече. Бо без вас йому буде дуже важко нести цю ношу і втілювати ці завдання, які покладаються. А я, як сусід, чим зможу, тим допоможу.

Депутат обласної ради Микола Дячук також особисто від себе та від усього депутатського корпусу привітав Віталія Бузиля із призначенням на посаду та побажав найголовнішого — здоров’я, взаєморозуміння у нелегкий період, подолання всіх перешкод та успіхів.

— Це дійсно проста людина та професіонал своєї справи, — запевнив Микола Миколайович.

До привітань приєдналася і депутатка облради Тетяна Василик.

Опісля відбулося спілкування очільників із присутніми.

— В подальшому маємо працювати, в першу чергу, заради громадян, громад та розвитку територій — це є головною задачею. Тут не має бути чиновників! Мене так само найняли на роботу. А ми свою роботу маємо виконувати гідно, достойно, на всі 100 %. Не має бути корупції, тому що ми цією складовою обкрадаємо самі себе! — сказав на завершення Вадим Лозовий.

До речі, зі слів «працівників зі стажем» районної адміністрації, Віталій Бузиль став десятим — «ювілейним» головою Шепетівської РДА за роки незалежності.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівська міська рада

Читайте у цій рубриціШепетівська міська рада