У Шепетівському районі триває рейд «Діти вулиці»

Працівники служби у справах дітей Шепетівської райдержадміністрації спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції, 31 січня у селах Романів, Корчик та Хутір провели профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я». Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

— Мета рейду — попередження дитячої бездоглядності, обстеження умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проживають у сім’ях опікунів (піклувальників) та усиновлювачів, — пояснили посадовці.

Під час рейду у трьох сім’ях, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, у зв’язку з тим, що батьки систематично ухиляються від виконання своїх обов’язків, було обстежено житлово-побутові умови.

З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо належного виховання та утримання дітей, попереджено про відповідальність та наслідки у разі ігнорування вказівок працівників служби у справах дітей та представників сільської ради.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов. У двох родинах умови проживання потребують покращення, одну сім’ю буде знято з обліку, у зв’язку з поліпшенням умов проживання.

Крім того, перевірені умови проживання дітей, які перебувають під опікою (піклуванням) та усиновлені. Порушень прав та законних інтересів дітей не виявлено. Опікуни/піклувальники та усиновлювачі належно виконують обов’язки, передбачені чинним законодавством.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці