У Шепетівському районі запроваджено 21 приміський маршрут

У Шепетівському районі запроваджено 21 приміський маршрут

У Шепетівській РДА 12 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА. На нараді було заслухано інформацію начальника відділу економіки, торгівлі та інфраструктури адміністрації Наталії Окорської про стан забезпечення автобусним сполученням населених пунктів Шепетівського району.

Зокрема, у своїй доповіді Наталія Валеріївна зазначила:

— Як на загальнодержавному так і на регіональному та місцевому рівнях питанню розвитку автобусного транспортного сполучення приділяється значна увага. Вживаються заходи щодо підвищення якості та безпеки роботи пасажирського автомобільного транспорту та покращення стану інфраструктури транспортного комплексу району, забезпечення виконання Закону України «Про автомобільний транспорт» та іншого чинного законодавства України про пасажирські автомобільні перевезення.

Станом на 1 листопада 2018 року з мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі Шепетівського району, обслуговується 21 приміський маршрут.

Транспортне сполучення в районі забезпечують 7 приватних перевізників — фізичних осіб та ПрАТ «Шепетівське АТП 16807». Один маршрут на даний момент не обслуговується у зв’язку з низькою рентабельністю (№ 1926 Шепетівка — Майдан — Лабунь).

Посадовець коротко розповіла про проведення конкурсу з вибору перевізника, укладення договорів між РДА та перевізником, пільгове перевезення населення. Наголосила, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25 березня 2015 року № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548», згідно з якою скасовано регулювання (встановлення) обласними державними адміністраціями тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Тобто на даний час перевізники в односторонньому порядку встановлюють ціни на перевезення на відповідних маршрутах. Водночас, ведуться постійні консультації з суб’єктами підприємницької діяльності, щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення їх безпідставного зростання. Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВантажні перевезення Київ: надійність та оптимальність
Логістика морських перевезень: особливості та види договорів
Міжнародні вантажні перевезення: основні принципи та рекомендації
Подорожування з комфортом: поради для планування довгих поїздок з Ужгорода до Будапешта
Вантажоперевезення Чернівці: надійне рішення для вашого вантажу
Поради з перевезень до Європи: як зробити це просто і доступно

Читайте у цій рубриціУ місто на Шепетівщині можна буде в’їхати виключно через блокпости
На Шепетівщині засудили наркоторговицю, яка продавала товар «з рук в руки»
Зупинилось гаряче серце демобілізованого воїна із Шепетівщини
Держава продає спиртзавод на Шепетівщині: чим він відомий
У Шепетівці суд виніс вирок крадію, якого затримала охорона гіпермаркету «на гарячому»
Шепетівка підписала меморандум із містом у Швеції
FacebookTelegramViberWhatsAppX