У Шепетівському районі запроваджено 21 приміський маршрут

У Шепетівському районі запроваджено 21 приміський маршрут

У Шепетівській РДА 12 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Пономарьов провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих установ та організацій району. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА. На нараді було заслухано інформацію начальника відділу економіки, торгівлі та інфраструктури адміністрації Наталії Окорської про стан забезпечення автобусним сполученням населених пунктів Шепетівського району.

Зокрема, у своїй доповіді Наталія Валеріївна зазначила:

— Як на загальнодержавному так і на регіональному та місцевому рівнях питанню розвитку автобусного транспортного сполучення приділяється значна увага. Вживаються заходи щодо підвищення якості та безпеки роботи пасажирського автомобільного транспорту та покращення стану інфраструктури транспортного комплексу району, забезпечення виконання Закону України «Про автомобільний транспорт» та іншого чинного законодавства України про пасажирські автомобільні перевезення.

Станом на 1 листопада 2018 року з мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі Шепетівського району, обслуговується 21 приміський маршрут.

Транспортне сполучення в районі забезпечують 7 приватних перевізників — фізичних осіб та ПрАТ «Шепетівське АТП 16807». Один маршрут на даний момент не обслуговується у зв’язку з низькою рентабельністю (№ 1926 Шепетівка — Майдан — Лабунь).

Посадовець коротко розповіла про проведення конкурсу з вибору перевізника, укладення договорів між РДА та перевізником, пільгове перевезення населення. Наголосила, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25 березня 2015 року № 240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548», згідно з якою скасовано регулювання (встановлення) обласними державними адміністраціями тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Тобто на даний час перевізники в односторонньому порядку встановлюють ціни на перевезення на відповідних маршрутах. Водночас, ведуться постійні консультації з суб’єктами підприємницької діяльності, щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення їх безпідставного зростання. Далі на нараді були розглянуті основні питання діяльності управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації та окремих установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності району.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоТонкощі автомобільних вантажоперевезень
Рух приміських поїздів у Хмельницькій області тимчасово зупинили
Судилківська сільська рада відшкодує міській раді кошти за навчання
Коли в Україні з’являться електрички німецького рівня?
Пільговики у Хмельницькому їздитимуть за електронним квитком
У грудні понад 340 тисячам мешканцям Хмельниччини провели перерахунок пенсій

Читайте у цій рубриціМіський голова Шепетівки зустрівся із прийомними батьками
Як у Шепетівці подати нову заяву для отримання субсидії
У Шепетівській виправній колонії провели контрольне приготування їжі для засуджених
Шепетівські пожежники провели бесіди із любителями лісового відпочинку
У Славуті зареєстровано перший проєкт Громадського бюджету
На Ізяславщині двічі за добу палала суха трава