На Шепетівщині секретар селищної ради тричі виписувала собі премії

На Шепетівщині секретар селищної ради тричі виписувала собі премії

У Білогірському районному суді розглянули матеріали справ про адміністративне правопорушення, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності секретаря Ямпільської селищної ради Шепетівського району за вчинення адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 172,7, ч. 2 ст. 172–7 КУпАП.

Суд встановив:

«… являючись секретарем, яка відповідно до ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконувала обов’язки селищного голови Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області, будучи відповідно до п.п. «в» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Ямпільську селищну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність реального конфлікту інтересів, перед підписанням 19 вересня 2022 року розпорядження № 194/02-02 «Про преміювання працівників апарату селищної ради» згідно якого встановила собі премію в розмірі 35 % посадового окладу в зв’язку із чим вчинила адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172–7 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

Крім того, зазначено, що аналогічне преміювання було і 20 жовтня 2022. А от 17 березня 2023 року, згідно з розпорядженням № 74/02-02 «Про преміювання працівників апарату селищної ради», встановлено премію в розмірі 40 % посадового окладу.

В судовому засіданні секретар вину в інкримінованих правопорушеннях визнала, щиро розкаялась у вчиненому.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив:

«Визнати … винуватою у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172–7 та ч. 2 ст. 172–7 КУпАП та накласти на неї стягнення у вигляді штрафу у розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень. Стягнути в дохід держави судовий збір в розмірі 605,60 грн».

Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду шляхом подачі протягом 10 днів з дня винесення постанови апеляційної скарги.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


В Ізяславі в багатоповерхівках у літній сезон зникає вода: яка причина
У Славутській громаді шукають приміщення, де можна було б плести сітки
Жорстокість на Хмельниччині: учениця знімала на телефон у шкільному туалеті 7-річну дівчинку
На Шепетівщині камери зафіксували «шанувальницю» сульфіній

Читайте у цій рубриці


В Ізяславі в багатоповерхівках у літній сезон зникає вода: яка причина
У Славутській громаді шукають приміщення, де можна було б плести сітки
На Шепетівщині камери зафіксували «шанувальницю» сульфіній
У Шепетівці приймають заяви на оздоровлення та відпочинок дітей: хто має право 
FacebookTelegramViberWhatsAppX