На території однієї з громад Шепетівщини є суб’єкти господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі

На території однієї з громад Шепетівщини є суб’єкти господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі

Від заходів з дотримання суб’єктами господарювання Ізяславської ТГ Шепетівського району норм чинного законодавства залежить стан наповнення бюджету громади та соціальний захист найманих працівників. Проблема наповнення бюджету громади є гострою в нинішніх нестабільних умовах воєнного стану та потребує особливої уваги.

Одними із негативних чинників, які впливають на надходження до бюджету, являється «тіньова» зайнятість та «конвертні» зарплати. Тобто від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Крім того, це впливає на соціальний захист найманого працівника.

«На жаль, на території Ізяславщини є суб’єкти господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі. А тому регулярно проводяться засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, своєчасності сплати податків та погашення податкової заборгованості з метою вирішення подібних питань», — повідомляє Ізяславська міська рада.

2 листопада відбулося чергове зібрання, у ході якого було заслухано запрошених суб’єктів господарювання, які мінімізують нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб, та які допустили значний ріст боргу до бюджету Ізяславської міської територіальної громади. Захід відбувся у форматі запитань-відповідей. За результатами проведеної роботи суб’єкти господарювання погодилися переглянути сплату ними податкових платежів та погашення податкової заборгованості.

Крім того, під час спілкування було наголошено візитерам на необхідності дотримання ними норм чинного законодавства, у першу чергу щодо дотримання соціальних гарантій в оплаті праці найманих працівників, своєчасної і в повному обсязі сплати податкових платежів.

Члени комісії й надалі будуть здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності Ізяславщини у цьому напрямку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРобоча група області перевіряла обґрунтованість оголошених закупівель: пояснення надавали представники з Шепетівщини
У розквіті літ пішов у вічність воїн із Шепетівщини
У Шепетівці штат медзакладу поповнив лікар хірург-проктолог
Сам удома по-шепетівськи: на Миколая рятували хлопчика
Засудили молодика, який у Славуті пограбував неповнолітнього
Де на Шепетівщині придбати «живу» ялинку

Читайте у цій рубриціУ Шепетівці штат медзакладу поповнив лікар хірург-проктолог
Де на Шепетівщині придбати «живу» ялинку
У громаді на Шепетівщині подбали, як підвищити видимість військових у темну пору
Лікарка, що під час пандемії працювала у ковідних бригадах, очолила відділення у Шепетівській лікарні
На Шепетівщині хочуть притягнути до адмінвідповідальності матір
У Шепетівці захисник відновив посвідчення водія за 30 хвилин
FacebookTelegramViberWhatsAppX