Обговорювали санітарне та епідемічне благополуччя у Шепетівському районі

Відбулося засідання координаційної ради з питань громадського здоров’я населення Шепетівського району 15 березня. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Участь в роботі засідання взяли: головний лікар комунального закладу «Шепетівський центр ПМСД» Андрій Нечипорук, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району ЦРЛ Олександр Наумець, головний лікар КЗ «Вузлова лікарня» Валерій Хрищатий, завідувач Шепетівським МРВ ЛД ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимир Мазаєв, начальник Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Савіцький, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, керівники окремих структурних підрозділів адміністрації, представники ОТГ, засобів масової інформації.

Під час засідання було проаналізовано питання щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Шепетівського району в 2017 році, обговорено результати моніторингу санітарно-епідемічної ситуації в районі, заходи з проведення обстежень централізованого та децентралізованого водопостачання, забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, у тому числі хіміорезистетного та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року.

В ході обговорення велику увагу було приділено питанням дотримання санітарно-гігієнічних вимог при організації харчування дітей дошкільного та шкільного віку у навчальних закладах району, зокрема, дотриманню санітарного законодавства, температурного режиму при зберіганні продуктів, забезпечення якості питної води, адже на даний час, за словами Володимира Мазаєва, із проведених досліджень 118 проб води 71,2 % не відповідають нормам. Також обговорили питання проведення хлорування громадських криниць та інші.

— За результатами засідання, на основі протоколу будуть дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА, установ та організацій району щодо вирішення порушених проблем», — підсумувала заступник голови райдержадміністрації Ліліана Танасієнко.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці