На Шепетівщині реалізовуються «теплі кредити»

На території району активно реалізується урядова програма з енергоефективності, якою передбачено так звані «теплі» кредити. З початку дії програми населенням району отримано 316 «теплих» кредитів на загальну суму понад 4,2 млн гривень. Про це йдеться у публічному звіті голови Шепетівської РДА Романа Підопригори.

У 2017 році в районі спостерігалася чітка тенденція до збільшення кількості таких кредитів та їх вартості, що свідчить про збільшення рівня довіри населення до держави, а також про те, що населення все частіше схиляється до комплексного вирішення проблем енергозбереження.

Забезпечення ощадного використання теплоенергії у бюджетних закладах району забезпечується, насамперед, утепленням приміщень, заміною віконних та дверних блоків на металопластикові та інше.

Щорічно районною державною адміністрацією за поданням керівництва закладів освіти, культури та охорони здоров’я затверджуються заходи з енергозбереження, відповідно до яких спрямовується діяльність в цій сфері в поточному році.

З метою зменшення витрат на опалення бюджетних закладів району протягом 12 місяців 2017 року було виконано робіт на суму 1586,1 тис. грн, або 122,7 % до запланованого (план на 2017 рік — 1292,4 тис. гривень): Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської РДА — 891,8 тис. гривень, або 85,3 % до запланованого (план на 2017 рік — 1045,0 тис. гривень).

Загалом, в Городнявському НВК, Будинках культури с. Городнявка, с. Корчик замінено 43 вікна на металопластикові енергозберігаючі, утеплено стелю (площею близько 200,0 кв.м) у Будинку культури с. Плесна.

На Шепетівську центральну районну лікарню виділено 531,6 тис. гривень, або 907,1 % до запланованого (план на 2017 рік — 58,5 тис. гривень). Загалом в урологічному відділенні, відділенні інтенсивної терапії, клініко — діагностичній лабораторії, поліклініці, хірургічному корпусі, прачечній ЦРЛ замінено 54 металопластикових вікна.

У вузловій лікарні ст. Шепетівка використано 59,6 тис. гривень, або 254,7 % до запланованого (план на 2017 рік — 23,4 тис. гривень). В поліклінічному відділенні та вузловій лікарні замінено 20 вікон на металопластикові енергозберігаючі.

Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги профінансовано на 116,3 тис. гривень, або 70,3 % до запланованого (план на 2017 рік — 165,5 тис. гривень).

Загалом у Хролинській, Плесенській, Михайлюцькій АЗПСМ, ФП с. Вовківці та дитячій поліклініці м. Шепетівка замінено 28 вікон на металопластикові енергозберігаючі.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці