На Шепетівщині реалізовуються «теплі кредити»

На Шепетівщині реалізовуються «теплі кредити»

На території району активно реалізується урядова програма з енергоефективності, якою передбачено так звані «теплі» кредити. З початку дії програми населенням району отримано 316 «теплих» кредитів на загальну суму понад 4,2 млн гривень. Про це йдеться у публічному звіті голови Шепетівської РДА Романа Підопригори.

У 2017 році в районі спостерігалася чітка тенденція до збільшення кількості таких кредитів та їх вартості, що свідчить про збільшення рівня довіри населення до держави, а також про те, що населення все частіше схиляється до комплексного вирішення проблем енергозбереження.

Забезпечення ощадного використання теплоенергії у бюджетних закладах району забезпечується, насамперед, утепленням приміщень https://warm-house.kiev.ua/uteplenie-kvartiry.html, заміною віконних та дверних блоків на металопластикові та інше.

Щорічно районною державною адміністрацією за поданням керівництва закладів освіти, культури та охорони здоров’я затверджуються заходи з енергозбереження, відповідно до яких спрямовується діяльність в цій сфері в поточному році.

З метою зменшення витрат на опалення бюджетних закладів району протягом 12 місяців 2017 року було виконано робіт на суму 1586,1 тис. грн, або 122,7 % до запланованого (план на 2017 рік — 1292,4 тис. гривень): Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шепетівської РДА — 891,8 тис. гривень, або 85,3 % до запланованого (план на 2017 рік — 1045,0 тис. гривень).

Загалом, в Городнявському НВК, Будинках культури с. Городнявка, с. Корчик замінено 43 вікна на металопластикові енергозберігаючі, утеплено стелю (площею близько 200,0 кв.м) у Будинку культури с. Плесна.

На Шепетівську центральну районну лікарню виділено 531,6 тис. гривень, або 907,1 % до запланованого (план на 2017 рік — 58,5 тис. гривень). Загалом в урологічному відділенні, відділенні інтенсивної терапії, клініко — діагностичній лабораторії, поліклініці, хірургічному корпусі, прачечній ЦРЛ замінено 54 металопластикових вікна.

У вузловій лікарні ст. Шепетівка використано 59,6 тис. гривень, або 254,7 % до запланованого (план на 2017 рік — 23,4 тис. гривень). В поліклінічному відділенні та вузловій лікарні замінено 20 вікон на металопластикові енергозберігаючі.

Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги профінансовано на 116,3 тис. гривень, або 70,3 % до запланованого (план на 2017 рік — 165,5 тис. гривень).

Загалом у Хролинській, Плесенській, Михайлюцькій АЗПСМ, ФП с. Вовківці та дитячій поліклініці м. Шепетівка замінено 28 вікон на металопластикові енергозберігаючі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоШепетівські медики працюють у реаліях воєнного часу
Очільник Хмельницької ОВА відвідав Шепетівку з важливою місією
На Шепетівщині меценати встановили дитячий майданчик
Переселенці, які проживають у Шепетівському районі, отримають засоби гігієни та продукти
У Шепетівці віддали шану 37-річному захиснику
Президент звільнив голову Шепетівської РДА

Читайте у цій рубриціПід час велодрайву «Разом до перемоги» на Шепетівщині зібрали 145 тисяч гривень
В Ізяславі продали алкогольний напій підлітку: продавчинею займаються правоохоронці
У неділю ще одна громада на Шепетівщині перейшла до ПЦУ
У Шепетівці передали військовим квадрокоптер
В одній із громад Шепетівського району рівень нітратів у криницях перевищує норму в 2,5 рази
На автодорогах Шепетівського району за добу виявили «врожайну» кількість нетверезих водіїв
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter