В Україні пройшли завершальні випробування крилатої ракети «Нептун»

В Одеській області пройшли успішні завершальні випробування крилатої ракети «Нептун» в умовах протидії РФ засобами радіоелектронної боротьби (РЕБ), повідомляє УНІАН.

— Тут на полігоні в Одеській області проходять одні із завершальних випробувань нової крилатої ракети, яка буде поставлена на озброєння ВМС ЗСУ. Це ракета протикорабельна, берегової оборони, ракета ця може використовуватися і Сухопутними силами ЗСУ, — повідомив президент України Петро Порошенко.

За словами президента, «величезний внесок, в тому числі — це можливості збільшення радіусу дії зазначеної ракети, використання високоточного озброєння, більш потужної бойової частини».

Порошенко наголосив, що крилата ракета «Нептун» є одним із досягнень оборонного комплексу України, зокрема КБ «Луч».

— Противник сьогодні намагається закрити небо, використовує засоби радіоелектронної боротьби, намагається перешкодити нашим випробуванням, але це створює реальні умови бойового застосування зазначених ракет. Ніяких пом’якшених умов, — додав глава держави.

Пізніше президент написав у Facebook:

— Вітаю всіх з вдалими випробуваннями крилатої ракети «Нептун», яка буде поставлена на озброєння Військово-морських сил Збройних сил України.

Крім того Порошенко доручив у надзвичайно короткий термін поставити на озброєння крилаті ракети в частини ВМС і Сухопутні війська ЗСУ для того, щоб збільшити потенціал, ефективність бойового застосування армії. Також у прес-службі зауважили, що під час стрільб в акваторії Чорного моря забезпечувала безпеку група кораблів з 11 суден ВМС України.

Чому ракета «Нептун» так бісить Росію?

Нагадаємо, український ударний дрон пройшов перші випробування, а новітню українську зброю виготовлятимуть у Шепетівці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці