Землю вартістю понад 34 млн грн повернуто у комунальну власність

За втручання прокуратури на Шепетівщині недобросовісного орендаря позбавлено права користування землями промисловості, вартість яких перевищує 34 млн грн.

Про це повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар.

Встановлено, що між Шепетівською міською радою та одним із приватних акціонерних товариств ще у травні 2012 року укладено два договори оренди землі.

Відповідно до їх умов товариство отримало у користування земельні ділянки площею 31 гектар, які розташовані в межах міста, з метою здійснення виробничої діяльності.

Проте, орендарем, всупереч умов договору, орендна плата на відповідний рахунок міської ради систематично не вносилась. Як наслідок, утворився борг, сума якого перевищує 1,3 мільйона гривень.

Враховуючи порушення істотних умов договору, прокуратура звернулася до господарського суду Хмельницької області з позовними вимогами про розірвання зазначених договорів оренди землі.

Наразі, позовні вимоги прокуратури задоволені судом у повному обсязі, а земельні ділянки, вартість яких перевищує 34 мільйони гривень, підлягають поверненню у комунальну власність.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці