На Хмельниччині контррозвідка СБУ затримала іноземця, якого розшукував Інтерпол
Контррозвідники Служби безпеки України спільно з Управлінням карного розшуку та відділу міграційної поліції ГУ НП в Хмельницькій області виявили та затримали громадянина Республіки Молдова, який незаконно перетнув державний кордон України та переховувався від кримінального переслідування правоохоронців сусідньої держави.
Встановлено, що іноземець, якому СБУ було заборонено в’їзд в Україну, потрапив на територію нашої держави поза пунктами пропуску. Крім цього, він перебуває в міжнародному розшуку за лінією Інтерполу за вчинення кримінальних злочинів в Республіці Молдова.
Іноземця затримано в порядку ст. 208 КПК України. Слідчими СБУ йому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 332–2 (незаконне перетинання державного кордону України) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Припинення протиправної діяльності здійснювалось під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
На Хмельниччині чоловіки видавали себе за працівників СБУ та вимагали кілька десятків тисяч доларів у лікарки



























Залишити відповідь