У Славутському районі «розводять» власників банківських карток

У місті Славуті та селі Берездів Славутського району 15 жовтня трапилося два схожих шахрайських випадки, про це повідомила прес-служба Хмельницької поліції. Як мовиться, їх об’єднує почерк зловмисника — у слухавці представилися працівником служби безпеки банку. Ошуканих навіть не насторожив той факт, що в неділю банківські установи не працюють.

Об 11:10 невстановлена особа зателефонувала до 46-річного славутчанина та представилася працівником служби безпеки банку. Далі під приводом розблокування картки у довірливого громадянина додзвонювач випитав реквізити і шахрайським шляхом заволодів 12 240 гривень.

Пізніше близько 16:10 знову ж невстановлена особа зателефонувала до 39-річної жительки села Берездів і теж представилася працівником служби безпеки банку. Причина дзвінка ідентична: потрібно розблокувати картку. Таким чином випитала її реквізити, після чого шахрайським шляхом заволоділа коштами в сумі 7 000 гривень.

Отож, шановні читачі, нікому не повідомляйте конфіденційну інформацію, щоб потім не дорахуватися на банківській картці кровних коштів.

Афери, пов’яза­ні з ви­ко­рис­танням бан­ківсь­ких кар­ток, — най­більш по­ши­ре­ні серед інших шахрайств. У Хмельницькій області та­ких випадків від початку року за­ре­єс­тро­ва­но 456.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці