Суд покарав шепетівчанку, що намагалася передати у колонію наркотики

Шепетівський міськрайонний суд визнав 30-річну шепетівчанку винуватою у незаконному придбанні, виготовленні та зберіганні наркотичного засобу без мети збуту (частина 1 статті 309 Кримінального кодексу України) і оштрафував її на 1700 гривень — про таке покарання домовилися сторони в угоді про визнання винуватості, укладеної між прокурором та підозрюваною у злочині. Своїм вироком суд угоду затвердив.

Як зазначає прес-служба Хмельницького апеляційного суду, жителька Шепетівки у лютому 2019 року, збираючи передачу своєму братові, що відбував покарання у місцевій виправній колонії, до продуктів харчування поклала й канабіс, який попередньо зібрала, висушила й подрібнила. Проте до адресата наркотики не потрапили — їх знайшли працівники контрольно-пропускного пункту виправного закладу.

«Згідно з висновком експерта, надана на експертизу речовина рослинного походження є особливо небезпечним наркотичним засобом — канабісом, маса якого у перерахунку на висушену речовину становить 59,13 г», — зазначено у вироку суду, який не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Відповідно до ч. ч. 2, 4 статті 469 Кримінального процесуального кодексу України, за ініціативою прокурора або підозрюваного чи обвинуваченого може бути укладена угода про визнання винуватості у провадженні щодо кримінальних проступків, злочинів невеликої чи середньої тяжкості, тяжких злочинів, внаслідок яких шкода завдана лише державним чи суспільним інтересам.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці