Полончанин за 100 тисяч гривень боргу аліментів відпрацює 120 годин суспільно корисних робіт

Полонський районний суд визнав винним батька неповнолітньої дівчинки, який понад півтора року не платив аліментів на її утримання, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183–1 КУпАП (несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання) та призначив йому покарання — 120 годин суспільно корисних робіт. Про це повідомила прес-служба Полонського районного суду.

Станом на 1 листопада 2019 року чоловік заборгував 99 349 гривень.

У суді порушник вину не визнав, пояснивши це тим, що він не був обізнаний про наявність судового рішення про стягнення з нього аліментів. Розірвавши шлюб, через колишню тещу передав дитині кошти в сумі 2500 доларів США. При цьому, остання повідомила, що мати дитини немає до нього претензій, оскільки він добровільно бере участь у матеріальному забезпеченні дочки.

Однак, в травні 2019 року йому стало відомо про наявність виконавчого провадження та він частково почав сплачувати аліменти.

Постанова законної сили не набрала і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Довідково

Стаття 183–1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Несплата аліментів

Частина 1. Несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, — тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці