На Шепетівщині аграрії потерпають від мисливців за хімікатами

Оскільки для мешканців Шепетівщини заняття сільським господарством приносить дохід, тому вони заздалегідь дбають про майбутній урожай. А найбільш підприємливі ще й прагнуть покращити врожайність без вкладення особистих коштів, як мовиться, на халяву.

Отож, у період часу з 4 грудня по 20 травня в селі Мокіївцях Шепетівського району невстановлена особа проникла в приміщення складу мінеральних добрив, який належить ТОВ «Подільський господар», звідки таємно викрала засоби захисту рослин, які належать Західноукраїнському оптовому ринку сільськогосподарських продуктів.

20 травня близько 23:00 години в полі поблизу села Хролина зловмисник шляхом вільного доступу таємно викрав два мішки мінеральних добрив: селітри аміачної, яка належить корпорації ТОВ «Сварог Вест Груп». Вартість викраденого встановлюється.

За цими фактами проводяться перевірки. Залишається сподіватися, що від дій зловмисників не постраждає майбутній урожай аграріїв.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині аграрії потерпають від мисливців за хімікатами»

  1. Les коментує:

    А чого пишуть, що особи не встановлені? По другому випадку, точно встановлені – агроном Антонюк Андрій Філімонович ( син головного агронома сварога) разом з сином колишнього агронома Лановим Романом Дмитровичем намагались викрасти селітру, для полів які обробляють Ланові( знмлі правдами та не правдами видурили у людей чи інших господарств – бо Роман Лановий займає посаду в земельному району та міста)…. Треба знати в лице місцевих «героїв»!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці