Батька двох дітей взяли під варту за торгівлю наркотиками

Слідчий суддя Ізяславського районного суду обрав підозрюваному у торгівлі наркотиками (частина 2 статті 307 Кримінального кодексу) запобіжний захід у виді тримання під вартою протягом 60 діб. Одночасно йому визначили заставу — 57 630 гривень, у разі внесення якої він зможе вийти з ізолятора. Повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Поклали на підозрюваного також обов’язки прибувати за кожною вимогою слідчого, прокурора або суду, без їх дозволу не відлучатися з населеного пункту і повідомляти про зміну місця проживання. Обов’язки діятимуть до 19 травня 2019 року у разі внесення застави.

За даними досудового розслідування підозрюваний незаконно збував особливо небезпечний наркотичний засіб — канабіс. Це виявили в ході оперативної закупки. Відтак, слідчий та прокурор просили взяти підозрюваного під варту, він сам і його захисник — під домашній арешт.

Слідчий суддя визнав підозру у вчиненні злочину обґрунтованою, а ризики для кримінального провадження — доведеними. Так, суд врахував, що підозрюваний неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, зокрема, і за кермування у стані сп’яніння (стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), до кримінальної відповідальності — за підробку документів, тілесні ушкодження, порушення правил безпеки дорожнього руху.

— Хоча підозрюваний і одружений та має двоє малолітніх дітей, його поведінка протирічить загальноприйнятим нормам моралі та законам суспільства, продовжує вчиняти тяжкі злочини, це свідчить про наявність ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, — йдеться в ухвалі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці