Полонений моряк з Шепетівки передав записку рідним

У військкоматі підтвердили інформацію стосовно того, що 21-річний уродженець Шепетівки Сергій Цибізов дійсно призивався на службу в ВМС України. Наразі його та інших побратимів утримують під вартою у Сімферопольському СІЗО. Нагадаємо, що в неділю, 25 листопада, малий броньований артилерійський катер «Нікополь», де в складі команди перебував і наш земляк Сергій, в Чорному морі захопили військові кораблі РФ.

Сьогодні, 28 листопада, стало відомо, що арештований в Криму український військовий моряк Сергій Цибізов передав через адвоката Оксану Желєзняк записку рідним.

— У меня все хорошо. Не волнуйтесь. Всех люблю, целую!, — написав 21-річний моряк в записці.

Крім того, адвокат Оксана Желєзняк розповіла для ЗМІ, що Цибізова:

— … не били, однако психологически склоняли к даче показаний.

Після судового засідання йому мали висунути обвинувачення. 12 моряків, яких Україна вважає військовополоненими, підконтрольний Росії суд окупованого Сімферополя відправив на два місяці у СІЗО.

За інформацією Радіо Свобода, за рішенням суду, під арешт поміщені: Андрій Оприско, Сергій Цибізов, Юрій Будзило, Володимир Терещенко, Віктор Беспальченко, Володимир Варимез, Михайло Власюк, Богдан Головаш, Сергій Чуліба, Владислав Костишин, Сергій Попов та Роман Мокрюк.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «Полонений моряк з Шепетівки передав записку рідним»

  1. Светлана Кучер коментує:

    Тримайся, Сергію!

  2. Taty Eleonora коментує:

    🙁


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці