Меломан напідпитку через зауваження побив жінку та її доньку

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно жителя Шепетівського району громадянина К., який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 125 КК України.

«Досудовим слідством встановлено, що громадянин К. 7 серпня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на подвір’ї одного з домоволодінь під час словесного конфлікту, що виник з приводу відмови вимкнути гучну музику, умисно схопив потерпілу за кисть руки та, тримаючи за пальці, вигнув її. Жінка відчула різкий біль у ділянці зап’ястя кисті. У цей час, щоб припинити протиправні дії К., у конфлікт втрутилася дочка потерпілої, яка змусила відпустити руку матері», — йдеться в повідомлені прес-служби суду.

Не зупиняючись на досягнутому, К. попрямував за потерпілою до приміщення будинку та, побачивши у кухні металеву сковорідку, схопив її та кинув у напрямку жінки. Внаслідок чого попав нею у голову потерпілій, заподіявши тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому шиловидного відростка лівої променевої кістки, яке належить до категорії тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості. Це спричинило тривалий розлад здоров’я; рани в ділянці голови, струсу головного мозку, які належать до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Крім того, обвинувачений наніс один удар кулаком в обличчя дочці потерпілої. Дівчина впала спиною на землю та вдарилась потилицею об металеву браму, отримавши струс головного мозку, синця під оком, які відносяться до тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Меломан напідпитку через зауваження побив жінку та її доньку»

  1. Oleksandr Ustich коментує:

    автор кличко?

  2. Oleksandr Ustich коментує:

    Внас­лі­док чо­го по­пав нею у го­ло­ву по­тер­пі­лій, за­по­ді­яв­ши ті­лес­ні уш­коджен­ня у виг­ля­ді зак­ри­то­го пе­ре­ло­му ши­ло­вид­но­го від­рос­тка лі­вої про­ме­не­вої кіс­тки, яке на­ле­жить до ка­те­го­рії ті­лес­них уш­коджень се­реднього сту­пе­ня тяж­кості. Це спри­чи­ни­ло три­ва­лий роз­лад здо­ров’я; ра­ни в ді­лян­ці го­ло­ви, стру­су го­лов­но­го моз­ку, які на­ле­жать до ка­те­го­рії ті­лес­них уш­коджень лег­ко­го сту­пе­ня тяж­кості, що спри­чи­ни­ли ко­рот­ко­час­ний роз­лад здо­ров’я.

  3. В коментує:

    Це написано “канцелярською мовою”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці