Теща з Луганщини пішла на відчайдушний крок, аби допомогти зятю з Хмельниччини

Теща з Луганщини пішла на відчайдушний крок, аби допомогти зятю з Хмельниччини

На кордоні з Угорщиною прикордонники зупинили «цікаве» подружжя.

У пункт пропуску «Тиса», на виїзд з України, мікроавтобусом, що здійснює регулярні міжнародні пасажирські перевезення, прибуло подружжя громадян України. Чоловікові було 42 роки, а його дружині — 78 років. Він — уродженець Хмельниччини, вона — з Луганщини, шлюб зареєстрували в одному з відділів ДРАЦСів Києва ще минулого року.

Теща з Луганщини пішла на відчайдушний крок, аби допомогти зятю з Хмельниччини

«Підставою виїзду за кордон для чоловіка мала слугувати інвалідність дружини. Він розповів прикордонникам Чопського загону, що супроводжує її на лікування в Італію. Втім, у ході спілкування, прикордонники встановили, що у чоловіка є дитина від доньки нинішньої «дружини на папері», яка насправді є його тещею. Згодом чоловік зізнався, що з її донькою перебуває у цивільному шлюбі та мав на меті потрапити в Італію до своєї дитини та справжньої дружини. А теща зголосилася на таку оборудку, аби допомогти зятеві отримати відстрочку від призову на військову службу, а також з виїздом за кордон», — повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Теща з Луганщини пішла на відчайдушний крок, аби допомогти зятю з Хмельниччини

Через кордон прикордонники чоловіка не пропустили.

У діях літньої пані вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 ККУ, а чоловіка — ст. 336 ККУ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Теща з Луганщини пішла на відчайдушний крок, аби допомогти зятю з Хмельниччини»

  1. Ігор коментує:

    на якій законній підставі цього чоловіка невипустили закордон….він мав продемонструвати статевий акт..чи відео шлюбної ночі…є закон що дозволяє супроводжувати дружину з інвалідністю за кордон..як покарають прикордонників…чи вони живуть ща законами тайгі.

  2. Толя коментує:

    все законно,чому ці підари їх не пропустили ,їхав до сім’ї і сволочі не дали


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині обмежують рух вантажівок: кого і коли торкнеться заборона
A soldier in camouflage uniform and helmet standing in a field beside a tree, adjusting his tactical vest.
Ваша картка під загрозою: на Хмельниччині поліція попередила про хитрий обман на сайтах оголошень
На Хмельниччині після оскарження прокуратурою рішення суду громаді повернуто 50 га землі

Читайте у цій рубриці


Two police officers detain a woman indoors; one wears a neon vest marked 'ПОЛІЦІЯ' and stands beside them.
Ударив по голові військового ТЦК і втік: на Хмельниччині стався резонансний напад (Оновлено)
Open blue metal gates lead into a paved courtyard between houses on a cloudy day, with a small garden and clothesline visible; National Police of Ukraine watermark in the bottom right.
Two Ukrainian law enforcement officers—one from the Prosecutor's Office and one from the Police—restrain a handcuffed man in a grassy outdoor area; faces blurred.
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads