У Шепетівському парку впала багатометрова сосна

Вічнозелене дерево, довжина якого сягає зо два десятки метрів, не витримало негоди і впало. Додаткову загрозу відпочивальникам воно становило через роздвоєний стовбур, який ще в минулому році похилився.

Разом із корінням вирвало сосну в четвер, 21 червня. Принаймні так стверджує дітвора, що живе неподалік.

— То після того сильного вітру дерево вирвало з корінням, погляньте, навіть стовбур тріснув по довжині, — розповіли хлочики.

Для дітлахів з одного боку шкода дерева, а з іншого — це місце стало їхнім улюбленим.

— Не щодня можна походити по такому величезному стовбурові, — кажуть малі.

Стовбури сосни впали таким чином, що перегородили єдину в тій місцині протоптану десятиліттями доріжку парком навпростець.

Верхівка дерева, після падіння ледь до озера не дістає. Між іншим, до нашої редакції ще весною телефонували шепетівчани, які били на сполох через те, що в парку зрізують дерева. Мова йшла про територію єпархії, що межує з парком, біля собору. Дійсно в тому місці весною зрізали чимало дерев, але чомусь сосну, яка похилилася не помітили.

Процедура зрізання одного зеленого насадження доволі клопітка. Спочатку хтось має написати звернення до виконавчого комітету Шепетівської міської ради, вказавши причину видалення насадження. Далі місце, де росте проблемна «рослина», обстежує відповідна комісія, фотографує тощо. І лише після погодження відповідними службами, питання про видалення зелених насаджень виносять на розгляд виконавчого комітету міської ради. Та вищезгадана похилена сосна з багатометровим подвійним стовбуром не дочекалася, щоб небайдужі звернулися до виконкому. Взяла і впала…

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці