На Хмельниччині під час пожежі виробничого приміщення вогнеборці запобігли вибуху газових балонів
Вчора, 23 січня, о 23:15 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС області надійшло повідомлення про пожежу в виробничому приміщенні пластику в с. Нижні Вовківці Хмельницького району.

На місце виклику відразу спрямували надзвичайників Хмельницького гарнізону та місцеву пожежну команду с. Малиничі. На момент прибуття першого підрозділу площа пожежі сягнула 400 кв.м, існувала загроза подальшого розповсюдження полум’я. Вогнеборці відразу розпочали гасіння, через надмірну задимленість їм довелось працювати в апаратах захисту органів дихання й зору. Проведення оперативних дій значно ускладнювала велика горюча навантага та віддаленість вододжерел.

«Завдяки оперативним та злагодженим діям вогнеборцям вдалося приборкати полум’я і запобігти його розповсюдженню на всю площу будівлі, а також запобігли вибуху газових балонів, які зберігалися в одному із приміщень об’єкта», — повідомила пресслужба Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області на своїй сторінці у фейсбуці.
Пожежу вдалося ліквідувати — о 00:25.

Загалом до гасіння залучався 21 рятувальник та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки, а також розрахунок місцевої пожежної команди.

На місці події працювала оперативна група на чолі із заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександром Горіним. Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці. Загиблих та постраждалих внаслідок події не виявлено.



























Залишити відповідь