Левенята із Хмельниччини проживають в Австралії, Африці, Великобританії

Левенята із Хмельниччини проживають в Австралії, Африці, Великобританії

У Хмельницькому реабілітаційному центрі для диких тварин розширюватимуть вольєри, зокрема ті, де утримуються леви, каже керівник центру Сергій Пальохін. Додає, зміни прописані у нових нормативних документах по утриманню диких тварин. Про це пише Суспільний.

«Раніше повинен був бути вольєр на одну таку тварину 30 квадратних метрів, зараз трохи вони змінилися, і це правильно, повинно бути на одну тварину 100 квадратних метрів. От зараз будемо шукати допомоги якихось спонсорів, щоб трохи більші робити самі вольєри», — розповідає Сергій Пальохін.

Левенята із Хмельниччини проживають в Австралії, Африці, Великобританії

Перший лев Амур з’явився у Сергія Пальохіна 9 років тому, коли чоловік працював у цирку. За чотири роки Сергію запропонували взяти до себе левицю Тіару. Так виникла левина родина.

«Вже от вони в нас живуть разом 6 років, ці лев з левицею, вони щороку дають потомство, на диво всім нам», — каже Сергій Пальохін.

Після появи левиного сімейства виникла ідея створити центр для диких тварин, каже Сергій Пальохін. Щороку левина пара народжує по троє-четверо левенят. Цьогоріч також мають надію на поповнення. Після того, як левенята підростають, їм роблять щеплення та шукають нову домівку, додає чоловік.

«Зв’язуємося із зоопарками, більше виходило, що приїжджали і закордон забирали їх. От останніх забрали, по-моєму, з Англії чи Великобританії приїхали їх забрали. Вони спілкувалися з міністерством нашим екології, вони отримали дозвіл, отримали там документи і от вони приїхали і забрали двох», — пояснює Сергій Пальохін.

Про подальшу долю левенят Сергій Пальохін слідкує за допомогою фото та відео, яке йому надсилають з місць їхнього перебування. Каже, в дорослих тваринах важко впізнати колишніх малюків.

«Дуже важко відстежувати, бо фактично тварина, коли ти бачив її ще маленькою, вона виростає, трошки змінюється. Це вже спеціалісти, які впродовж довгого часу спостерігають, вони бачать вже, коли стає доросла тварина. Так само, коли видається паспорт ветеринарний, там вклеюється фотографія вже не маленької, а дорослої тварини, щоб можна було по окрасу, по ознаках всім бачити, що це саме та тварина», — розповідає чоловік.

Діти Амура і Тіари проживають в Австралії, Африці, Великобританії. Є кілька левенят, що живуть у приватних зоопарках України. З торішнього приплоду залишилася самиця Клеопатра, якій вже шукають пару, каже Сергій Пальохін.

«Ми просто візьмемо хлопчика з нашого потомства, зв’яжемося з будь-яким зоопарком, який в нас в країні є, і домовимося, щоб поміняти, щоб не були вони ріднею. З дозволу ветеринарних служб і спеціалістів через два чи три роки будемо ставити питання, щоб дорослим цим левам зробити може стерилізацію для того, щоб вони жили довше собі», — каже Сергій Пальохін.

Своїх великих кішок Сергій Пальохін годує м’ясом. Каже, один лев з’їдає в середньому три кілограми м’яса на день.

— В неволі леви можуть жити 20 і більше років за умов належного догляду, — додає Сергій Пальохін.

Нагадаємо, Почесний громадянин Славути відкриває на Хмельниччині «Парк хижаків АРДЕН».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому парку встановили дзеркальну вбиральню
У Славуті шукають людей, які могли стати свідками вандалізму в парку
На Хмельниччині у палаці графа Орловського запрацює музей
У сусідній з Хмельнич­чиною області через небезпечне захворюван­ня спалили труп тварини
У Славуті останній із Сангушків загинув мученицькою смертю
У Шепетівській ТГ виявили сказ у домашнього улюбленця

Читайте у цій рубриціПерший енергоблок Хмельницької АЕС відключили від енергомережі
У Хмельницькому СБУ звільняла заручників
На Хмельниччині  незаконно вирізали деревини на суму понад 93 тисячі гривень
Чоловік платитиме аліменти на утримання повнолітньої доньки, поки та навчатиметься
Лісгосп на Хмельниччині заробив понад 17 млн грн на продукції з низькосортної деревини
Мешканці Хмельниччини найбільше дбають про здоров’я