Кому на Хмельниччині перерахували пенсії у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати?

Кому на Хмельниччині перерахували пенсії у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати?

Роз’яснення щодо цього перерахунку пенсій надає головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

У зв’язку з підвищенням з 1 січня поточного року мінімальної заробітної плати до 6000 грн проведено відповідні перерахунки пенсій:

  1. 65-річним особам, які мають страховий стаж чоловіки 35 років, жінки 30 років — встановлено мінімальну пенсійну виплату в розмірі 40 % мінімальної заробітної плати, тобто 2400 грн. З 1 січня 2021 року головним управлінням проведено перерахунок пенсій в автоматичному режимі для 104,8 тис. осіб, або 52 % від кількості отримувачів пенсій, які станом на 01.01.2021 року досягли 65-річного віку.
  2. учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з числа військовослужбовців та військовозобов’язаних, призваних на військові збори, із застосуванням коефіцієнту підвищення заробітної плати 2,90126, який визначено шляхом ділення п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2021 року (6000 грн х 5) на середню заробітну плату в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні за 2020 рік (10340,33 грн).

В області такий перерахунок проведено для 322 осіб з числа учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи. Доплату по перерахунку з 1 січня буде виплачено у березні поточного року.

Крім того, з 01.03.2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2005 року № 713 «Про внесення змін до п. 7 Порядку призначення і виплати пенсій за вислугу років працівникам льотно — випробного складу цивільної авіації» перераховано пенсії працівникам льотного складу цивільної авіації, розрахунок яких проведено за двоскладовою формулою.

Перерахунок пенсій проведено шляхом збільшення заробітної плати, з врахуванням якої було призначено пенсію зазначеній категорії осіб, на коефіцієнт підвищення 1,10425, який визначено шляхом ділення середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки за 2020 рік (11591,15 грн) на середню заробітну плату, яка врахована під час перерахунку (призначення) пенсії за 2019 рік (10496,82 грн).

Відповідно до статті 27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія до виплати після перерахунку обмежується максимальним розміром 17 690 грн.

Зазначеному перерахунку підлягали пенсії 100 пенсіонерів з числа працівників льотно-випробного складу цивільної авіації.

Нагадаємо, що у 2021 році змінилися правила виходу на пенсію. Також цьогоріч зросте прожитковий мінімум та залежні від нього виплати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоІз 1 грудня понад 320 тисяч пенсіонерів Хмельниччини отримають підвищені пенсії
Яка заробітна плата у працівників Хмельниччини?
Кому перерахують пенсії в грудні?
У наступному році частина 60-річних українців залишиться без виплат
Пересувні відділення Укрпошти у тестовому режимі вже обслуговують селян на Шепетівщині
Заробітна плата працівників Хмельницької області у вересні дещо зросла

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині у природно-заповідному фонді мали намір незаконно збудувати церкву
На Хмельниччині майже 1000 працівників не отримали заробітну плату
Від початку року місцеві центри Хмельниччини зафіксували понад 70 звернень щодо домашнього насильства
У Хмельницькому терцентрі надають послугу цілодового догляду
Огляд на стан сп’яніння без свідків дозволено законом за умови поліцейської відеофіксації
Яка заробітна плата у працівників Хмельниччини?