Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд

Хмельницький приєднався до міжнародного партнерства Відкритий уряд

Вчора, 20 жовтня, оголосили результати відбору муніципалітетів в рамках ініціативи «Відкритий Уряд — місцевий рівень» OGP Local. Партнерство Open Government Partnership з центром у Вашингтоні об’єднує представників урядів, громадянського суспільства, бізнесу, некомерційних організацій з метою впровадження відкритого урядування як ефективного засобу взаємодії між владою і громадою.

Організатори конкурсу збільшили з 50 до 56 кількість муніципалітетів з усього світу, відібраних для участі в програмі. У відборі взяли участь 10 муніципалітетів з України. Від України до числа переможців увійшли три міста: Тернопіль, Вінниця та Хмельницький.

Переможців визначали на основі оцінки низки критеріїв, серед яких досвід міста у впровадженні інструментів відкритого врядування, залучення громадськості до прийняття рішень, політичні зобов’язання керівництва та інші.

Зокрема, місто Хмельницький підключено до «Єдиної платформи місцевої електронної демократії», а також функціонують сервіси — «Місцеві петиції», «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю». У місті успішно здійснюється реалізація власного стартапу — проєкт MyCity (веб-портал «Єдина інформаційна система міста»), а у 2018 році рішенням сесії міської ради Хмельницький приєднано до Міжнародної Хартії відкритих даних.

«Приєднання до партнерства — це визнання на міжнародному рівні досягнень міста у сфері відкритого урядування, адже відкритість, підзвітність і чесність — це принципи, якими ми керуємося у своїй діяльності, а одним із пріоритетів, визначених у Стратегії розвитку міста Хмельницького, є розвиток е-демократії. Насамперед, це електронні сервіси та відриті дані», — зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Партнерство дає можливість заявити про себе на інформаційних платформах членів Партнерства, зробити Хмельницький ще більш знаним і впізнаваним у світі.

Ініціатором приєднання до Партнерства виступила Хмельницька міська рада. Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи надавали громадам підтримку у підготовці заявки для участі в програмі «Відкритий Уряд — місцевий рівень». Над підготовкою заявки працювали ХМКП «Хмельницькінфоцентр», КУ «Агенція розвитку Хмельницького», ГО «Хмельницька ініціатива».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому у вихідний день організовують пікнік в американському стилі
Дві громади Шепетівського району отримали мільйони для підвищення цифровізації
На Хмельниччині в реанімації рятують чоловіка, який наївся мухоморів
За 5 років у Хмельницький залучили 250 мільйонів гривень грантових коштів
В обласному центрі відбудеться фінальний забіг «Нова пошта напівмарафон. Хмельницький»
Із липня через Хмель­ниць­кий курсуватиме ще один швидкісний потяг Інтерсіті 

Читайте у цій рубриціДемографічна ситуація у Хмельницькій області погіршується
На Хмельниччині заборонили продаж партії китайських пластикових чашок Sinsay
У Хмельницькому у вихідний день організовують пікнік в американському стилі
У Хмельницькому водійка наїхала пішоходу на ногу
На Дністрі курортників у готельно-ресторанній сфері обслуговують неповнолітні та неоформлені працівники