На Хмельницькій АЕС встановили безконтактні термосканери вітчизняного виробництва

На Хмельницькій АЕС продовжують впроваджувати посилені протиепідемічні заходи через небезпеку поширення COVID-19. Зокрема, продовжується контроль температурного режиму персоналу, який проходить на територію ХАЕС та на об’єкти атомної станції. Про це повідомила пресслужба Хмельницької АЕС у фейсбуці.

На енергопідприємстві встановлені автоматичні безконтактні термосканери TS-50 вітчизняного виробника. Їх встановлено на заміну тунельним сканерам і дозаторам, які перенесені до навчально-тренувального центру, спорткомплексу та басейну. На відміну від попередніх, час спрацювання і вимірювання температури мінімальний.

За словами начальника служби відомчого нагляду і пожежної безпеки (СВНіПБ) Сергія Сахнюка, до 1 секунди вистачає щоб виміряти температуру персоналу, який проходить на територію проммайданчика ХАЕС. Такий короткий проміжок часу дозволяє персоналу, безпечно, оперативно та з дотриманням відповідної дистанції проходити на робочі місця.

— При проході на територію працівники ХАЕС підносять зап’ястя руки до термосканера на відстань від 1 до 3 см. від датчика, не роблячи при цьому дотику, тим самим виключаючи безпосередній контакт. Після вимірювання температури, показники якої висвічуються на табло, відбувається дезінфекція рук. Закуплений сертифікований дезрозчин, — зазначив Сергій Сахнюк.

Серед найближчих планів — обладнання термосканерами і дезінфекторами рук всіх прохідних на територію проммайданчика.

Керівник СВНіПБ вкотре закликав працівників Хмельницької АЕС та жителів міста-супутника дотримуватися всіх необхідних карантинних заходів, аби не допустити поширення COVID-19.

Нагадаємо, станом на 17 серпня в Україні зафіксовано 1464 нові випадки COVID-19.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці