Екс-начальник Шепетівського ВП очолив обласну поліцію

Руслан Герасимчук у 2016 році очолював Шепетівський відділ поліції. Загалом в органах внутрішніх справ Руслан Володимирович з 1995 року, на практичній роботі — з 1999-го.

«Спершу працював старшим уповноваженим у держслужбі по боротьбі з економічною злочинністю Старокостянтинівського райвідділу внутрішніх справ. Згодом призначений на посаду тамтешнього начальника міграційної служби, заступником начальника міграційного контролю в Хмельницькій області. Після розформування був призначений в слідчий підрозділ, а згодом став начальником кримінальної міліції Старокостянтинівського району. З лютого 2016 року призначений тимчасовим виконувачем обов’язків начальника поліції в Старій Синяві. Через місяць приступив до виконання обов’язків начальника Полонської поліції», — розповів у 2016 році екс-начальник Шепетівського ВП [«День за днем» № 31 від 03.08.2016].

Одним із важливих чинників у роботі поліції, на думку Руслана Володимировича, — усе робити для того, щоб довіра до поліції та загальна культура поведінки громадян зростала.

«Перша репліка, яка має лунати з вуст поліцейського: «Добрий день. Чим можемо допомогти?», — зазначив тоді ще підполковник.

Згодом Руслан Герасимчук обіймав посаду заступника начальника Хмельницької обласної поліції.

Сьогодні, 29 липня, заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко представив керівному складу нового очільника поліції Хмельниччини — 42-річного полковника поліції Руслана Герасимчука.

Нагадаємо, шепетівську поліцію очолив підполковник із Хмельницького.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці