Садочки у Славуті відвідують майже 200 дітей

На початку червня, через запровадження адаптивного карантину в Славуті відновили роботу п’ять ДНЗ та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр». Про це повідомляє прес-служба Славутської міської ради.

«Перед відкриттям садочків їх керівники провели опитування потреби у відвідуванні закладів дошкільної освіти. Поки що функціонує 19 груп, які відвідують близько 200 дітей», — зазначає заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Тетяна Вісик. — На першому етапі групи були сформовані у кількості 10 дітей. Але, через те, що бажаючих відвідувати садочки стає більше, при умові стабільної епідситуації, поступово кількість як самих груп, так і дітей у них буде збільшено. Загалом із початку відновлення роботи закладів дошкільної освіти відсоток відвідування вихованців із кількості заявлених в середньому становить 85–90 %. З 01 серпня планується відкриття ще трьох дошкільних груп».

Нагадаємо, рішенням об­ласної ко­мі­сії з ТЕБ і НС у Летичівському районі заборонили відвідування дитсадків та спортзалів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці